Спільне засідання постійних комісій

В рамках підготовки до чергової 32 сесії районної ради та відповідно до затвердженого графіку проведення постійних комісій районної ради, 15 березня відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища району та з питань промисловості, будівництва, транспорту, торгівлі, сільського господарства, земельних відносин та розвитку туризму, яке провів голова комісії з питань планування, бюджету, фінансів та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища району Олександр Кушнерик.

В роботі постійної комісій також брали участь голова районної ради Петро Нагорний, заступник голови районної ради Марія Чикида, голова райдержадміністрації Сергій Фесик, керівник апарату райдержадміністрації Тамара Ковальчук, начальник Любешівської ДПІ, Ратнівське управління ГУ ДФС у Волинській області Андрій Любеля, провідний інженер відділу якості, технічного контролю та нових технологій Служби автомобільних доріг у Волинській області – Євген Лисак, начальник управління фінансів райдержадміністрації Тетяна Смокович, начальнику відділу у Любешівському районі Головного управління Держгеокадастру у Волинській області Микола Любежанін, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Зінаїда Оласюк, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Неля Свищ, директор Любешівського комунального госпрозрахункового проектно-виробничого архітектурно-планувального підприємства Марія Бомк, головний лікар КНП «Любешівська ЦРЛ» Любешівської районної ради Богдан Іванів, помічник народного депутата Ірини Констанкевич – Сергій Неймарк, редактор газети “Нове життя” Мирослава Струк та інші запрошені.

На спільне засідання комісій із 18 депутатів районної ради прибуло 13.

На початку засідання Олександр Кушнерик ознайомив присутніх із регламентом роботи та порядком денним засідання комісії.   На спільному засіданні профільних комісій  депутати розглянули наступні  питання:

 1. Про результати виконання Програми економічного і соціального розвитку Любешівського району на 2018 рік. Про Програму економічного і соціального розвитку Любешівського району на 2019 рік.
 2. Звіт про здійснення повноважень, делегованих районною радою районній державній адміністрації за 2018 рік.
 3. Про стан доріг в Любешівському районі, власником яких є Служба автомобільних доріг у Волинській області. Про хід та обсяги ремонтно-будівельних робіт на території району в 2019 році.
 4. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2018 рік.
 5. Про стан сплати податків і зборів до місцевих бюджетів за 2018 рік.
 6. Про підсумки виконання Програми фінансової підтримки дорожніх підприємств району з утримання автомобільних доріг загального користування на 2017-2018 роки.
 7. Про результати виконання Програми розвитку міжнародного співробітництва та міжрегіональної співпраці Любешівського району на 2016-2018 роки.
 8. Про результати виконання Програми забезпечення виконання районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2018 рік. Про Програму забезпечення виконання Любешівською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2019 рік.
 9. Про хід виконання у 2018 році Комплексної програми розвитку галузі агропромислового комплексу в районі на 2016-2017 роки.
 10. Про продовження терміну дії на 2019 рік Комплексної програми розвитку галузі агропромислового комплексу в районі на 2016-2017 роки.
 11. Про безоплатну передачу незавершених капітальних інвестицій закладів загальної середньої освіти Любешівського району зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району у комунальну власність Любешівської селищної ради.
 12. Про продовження на 2019 рік терміну дії Програми забезпечення містобудівною документацією населених пунктів та території Любешівського району на 2011–2018 роки.
 13. Про затвердження Порядку використання коштів районного бюджету на реалізацію заходів Районної цільової програми соціального захисту населення на 2019-2022 роки.
 14. Про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2018 № 31/5 «Про районний бюджет на 2019 рік».
 15. Про встановлення (зміну) меж населеного пункту           с. Дольськ  Дольської сільської ради Любешівського району Волинської області.
 16. Про хід виконання у 2018 році регіональної Програми розвитку земельних відносин у Любешівському районі на 2017–2020 роки.
 17. Про затвердження Статуту Любешівського комунального госпрозрахункового проектно-виробничого архітектурно-планувального підприємства в новій редакції.
 18. Про надання висновку про відповідність вимогам статей 4 та 8 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» проекту регуляторного акта «Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 14.08.2012 №13/14 «Про порядок передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району».
 19. Про внесення змін до Районної програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Любешівська центральна районна лікарня» Любешівської районної ради на 2019 рік.
 20. Різне.

Усі члени комісії працювали активно, засідання пройшло у конструктивному руслі з активним обговоренням усіх питань порядку денного. З усіх питань розглянутих комісією були зроблені відповідні висновки та надані рекомендації. Погоджені проекти рішень будуть розглянуті на черговому пленарному засіданні районної ради.

2019-03-15
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх