ВІДБУЛОСЯ СПІЛЬНЕ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ РАЙОННОЇ РАДИ

Сьогодні, у ході підготовки до пленарного засідання 32 чергової сесії районної ради відбулося засідання постійних комісії з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності та боротьби із злочинністю та з гуманітарних питань. Вів засідання голова постійної комісії з гуманітарних питань Володимир Корець. 

На спільне засідання комісій із 14 депутатів районної ради прибуло 10.

Інші відсутні з поважних причин.

Також на засіданні були присутні голова Любешівської районної Петро Нагорний, голова Любешівської райдержадміністрації Сергій Фесик, перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Волинській області Сергій Філюк, заступник керівника Маневицької прокуратури Вадим Бас, заступник голови Любешівської районної ради Марія Чикида, помічник народного депутата Ірини Констанкевич – Сергій Неймарк, доповідачі порядку денного та інші.

Депутати районної ради заслухали звіт голови Любешівської райдержадміністації Сергія Фесик про здійснення повноважень, делегованих районною радою районній державній адміністрації за 2018 рік та про результати виконання Програми економічного і соціального розвитку Любешівського району на 2018 рік. Про Програму економічного і соціального розвитку Любешівського району на 2019 рік.

Заслухали інформацію заступника начальника Любешівського відділення поліції Камінь-Каширського ВП ГУНП у Волинській області Віти Мартинюк щодо стану боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району за 2018 рік.

Щодо дотримання законності та протидії злочинності на території району за 2018 рік виступив заступник керівника Маневицької прокуратури Вадим Бас.

Також, згідно з планом роботи районної ради на І півріччя 2019 року, депутати заслухали інформацію державного нотаріуса Любешівської державної нотаріальної контори Віктора Куха про  якість надання послуг державним нотаріусом Любешівської державної нотаріальної контори. З доповненнями по даному питанню виступив перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Волинській області Сергій Філюк який надав відповіді на всі питання, які хвилювали присутніх в залі, щодо роботи нотаріальної контори.

Аналізували депутати про хід і результати виконання виконання наступних програм:

  1. Про хід виконання у 2018 році Районної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016 – 2020 роки.
  2. Про результати виконання Програми забезпечення виконання районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2018 рік. Про Програму забезпечення виконання Любешівською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2019 рік.
  3. Про результати виконання Програми підтримки окремих військових формувань та забезпечення виконання інших завдань з оборони у 2018 році.
  4. Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми розвитку освіти Любешівського району на 2019 – 2023 роки.
  5. Про внесення змін до Районної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016 – 2020 роки.
  6. Про хід виконання у 2018 Районної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2018-2019 роки.

Депутати підтримали звернення до народного депутата України Констанкевич Ірини Мирославівни, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Волинської обласної ради, Волинської обласної державної адміністрації щодо формування субрегіонального рівня Волинської області.

Із року в рік залишаються невирішеними або частково вирішеними проблемні питання, що стосуються нагального невідкладного ремонту доріг, стан яких на сьогоднішній день є катастрофічним. Саме такою проблемою на території нашого району є питання ремонту дороги державного значення Т-03-08 Любомль – Дубечне – Здомишель –  Ратне – Камінь-Каширський – Любешів – /Р-14/ ділянка від км 120+400 до км 130+400, протяжністю 10 км між селами Велика Глуша та Бірки та ремонт державної дороги регіонального значення Р-14 Луцьк-Ківерці-Маневичі-Любешів-Дольськ, адже вона сполучає декілька районів нашої області і межує з кордоном республіки Білорусь. Тому, одноголосно було проголосовано за звернення депутатів Любешівської районної ради до Волинської обласної ради, Волинської обласної державної адміністрації щодо необхідності включення в плани ремонту доріг державного значення на 2019 рік державної дороги регіонального значення Р-14 Луцьк-Ківерці-Маневичі-Любешів-Дольськ та ремонт дороги Т-03-08 Любомль – Дубечне – Здомишель – Ратне – Камінь-Каширський – Любешів – /Р-14/ ділянка від км 120+400 до км 130+400, протяжністю 10 км між селами Велика Глуша та Бірки.

Засідання супроводжувалося активним обговоренням питань порядку денного. По завершенню комісії всі проекти рішень було погоджено та рекомендовано до розгляду на сесії районної ради.

 

2019-03-12
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх