Привітання голови районної ради з нагоди Дня землевпорядника

Картинки по запросу вітання голови з днем землевпорядникаШановні  землевпорядники, ветерани та працівники землевпорядної служби Любешівщини!

Від імені районної ради прийміть щирі  вітання з нагоди професійного свята – Дня землевпорядника. Історія і сучасність має безліч прикладів того, наскільки важливою і відповідальною є ваша професія. Новий етап розвитку земельних відносин покликаний наповнити новим змістом економічну реформу в країні.

Саме  від клопіткої праці  землевпорядної  служби,  особливо в умовах відродження українського землевласника залежить  вирішення глобальних питань у сфері регулювання земельних відносин,  проведення контролю за раціональним використанням та охороною земель, забезпечення заходів щодо розвитку ринку земель, організації та веденні державного земельного кадастру, землеустрою та моніторингу земель.

У цей прекрасний  святковий день бажаю Вам міцного здоров’я, миру й добра, удачі та нових творчих досягнень в упорядкуванні землі та збереженні і примноженні її багатства і краси. Професійний досвід, компетентність та розуміння своєї справи нехай будуть вашими надійними порадниками в усіх починаннях, а ваша праця приносить людям користь, Вам вдячність та повагу.

 

З повагою
Голова районної ради                         Петро Нагорний

 

2019-03-09
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх