Молодь змінить Україну

Картинки по запросу Молодь змінить Україну 2019Стартує відбір на програму «Молодь змінить Україну 2019» Фонду родини Богдана Гаврилишина, створену  для молодих патріотичних українців, активних у громадському житті країни, які готові бути рушійною силою ефективних змін в Україні з урахуванням європейського досвіду. Програма була розроблена та започаткована Богданом Гаврилишиним у 2012 році, а з 2018 року її продовжує Фонд родини Богдана Гаврилишина.

Учасниками програми можуть стати: представники місцевих органів влади та самоврядування, громадські активісти, представники соціально-відповідального бізнесу та медіа, віком 20-35 років, активні в житті громади свого міста та готові взяти відповідальність за його подальший розвиток. Оскільки учасники в разі успішного проходження перших етапів програми матимуть змогу взяти участь у навчальній поїздці до європейської країни (Швеція, Швейцарія, Австрія, Норвегія, Німеччина чи Польща), обов’язкове знання англійської мови середнього рівня та вище.

  1. Локальні школи МЗУ, які пройдуть у квітні-травні 2019 року у десяти містах України: Чернівці, Луцьк, Івано-Франківськ, Житомир, Біла Церква, Слов’янськ, Умань, Одеса, Дніпро та Харків. Учасники шкіл отримають знання по темах соціальних інновацій, написання, розвитку та управління локальними проектами. Інтенсивне модульне навчання з поєднанням теорії, практичних кейсів та індивідуальної роботи над проектами допоможе учасникам підготувати і одразу ж реалізовувати власні ідеї місцевого розвитку. Спікерами школи будуть запрошені експерти національного рівня, регіональні експерти/лідери думок, ментори асоціації «Молодь змінить Україну».
  2. Проекти місцевого розвитку, розроблені учасниками під час навчання, почнуть реалізовуватися ними з травня по липень. Пропоновані напрямки проектів: розвиток самоврядування та органів самоорганізації; ребрендинг міста/ громади; соціальні інновацій; сприяння зростанню довіри та соціальної згуртованості; соціальне підприємництво та креативні індустрії. Найкращі проекти будуть підтримані фінансово через надання малих грантів.
  3. Стажування в Європі: найбільш активні учасники, які відповідатимуть усім вимогам програми, восени 2019 року зможуть відвідати одну з країн Європи (Австрія, Німеччина, Норвегія, Швейцарія, Швеція та Польща). Сформовані у групи з 6-7 осіб, вони впродовж тижня вивчатимуть європейський досвід, а по приїзді ділитимуться результатами свого дослідження та практично його втілюватимуть. Обов’язковою умовою є поширення отриманих знань через ЗМІ, друк аналітичних статей, інтерв’ю на радіо та телебаченні про висновки після поїздки.

Молоді регіональні політики, державні службовці, активісти з регіонів країни, соціальні підприємці та представники медіа відіграють одну з найважливіших ролей в процесі побудови ефективної країни, особливо в умовах децентралізації. Участь молодих регіональних лідерів у програмі «МЗУ» дозволить їм отримати нові знання та систематизувати їх для практичного застосування в межах своїх компетенцій на місцях, отримати фінансову підтримку на старті проекту та прямий доступ до міжнародного досвіду. Програма допоможе налагодити зв’язки з активістами з інших регіонів України, розширити горизонти та вибудувати широку мережу ділових контактів. На сьогодні учасниками програми «МЗУ» попередніх років створена асоціація, яка складається більш ніж з 650 молодих людей, що працюють у Верховній Раді, міністерствах, міських радах та держадміністраціях, керують масштабними соціальними проектами чи розвивають власний бізнес.

Більше інформації про програму можна знайти за посиланням: https://goo.gl/a5CfMA

Для участі у відборі потрібно зареєструватися до 14 березня 2019 року включно, заповнивши форму за посиланням: https://goo.gl/HFVmQ2

Контактна особа програми МЗУ у Луцьку: Уляна Кашепа 050 150 41 29

2019-03-01
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх