Відбулася робоча зустріч в рамках проекту Європейського союзу «Транскордонні водні інспектори: на шляху до спільного моніторингу і використання водних ресурсів басейну річки Прип’ять».

15 лютого 2019 року, відбулася транскордонна робоча зустріч в рамках проекту Європейського союзу «Транскордонні водні інспектори: на шляху до спільного моніторингу і використання водних ресурсів басейну річки Прип’ять».

У робочій зустрічі взяли участь голова районної державної адміністрації Сергій Фесик, голова районної ради Петро Нагорний, голова Любешівської селищної ради Олег Кух, директор Національного природного парку «Прип’ять – Стохід» Олександр Сащук, заступник голови Пінського районного виконавчого комітету  Дмитро Полховський та робоча група проекту.

Нагадаємо, що 29 листопада 2017 року, у місті Києві, під час тренінгу для бенефіціарів організованого програмою територіального співробітництва країн східного партнерства «Білорусь-Україна», що співфінансується Європейським Союзом, відбулось підписання грантового контракту «Транскордонні водні інспектори: на шляху до спільного моніторингу і використання водних ресурсів басейну річки Прип’ять».

Проект спрямований на створення та розвиток структур та інструментів для транскордонного громадського моніторингу і управління водними ресурсами річки Прип’ять. У рамках проекту у районі створено прикордонну робочу групу і розроблено транскордонні план управління, створено пости громадського моніторингу, придбано обладнання та проведено навчання для них, також розроблено практичні рекомендації для моніторингу транскордонних х водних ресурсів.

Учасники зустрічі підкреслили важливість реалізації даного проекту, що дає змогу налагодити тісну співпрацю з однодумцями із сусідньої держави. Також обговорено плани та перспективи  транскордонного співробітництва після завершення проекту.

Відділ внутрішньої політики,

організаційної роботи та інформаційних технологій

апарату районної державної адміністрації

Відбулася робоча зустріч

2019-02-18
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх