Через роки, через віки…

Click to enlarge image DSC_0143.JPGClick to enlarge image DSC_0143.JPGClick to enlarge image DSC_0143.JPGClick to enlarge image DSC_0143.JPGЖодна війна не має виправдання. Навіть якщо в бою вбито одну людину. Війна в Афганістані тривала більше 9 років, загинули десятки тисяч людей, тисячі отримали поранення, сотні колишніх воїнів померли від ран на рідній землі. Офіційно 15 лютого 1989 року останній радянський солдат залишив Афганістан. Тому кожен рік цей день особливий для тих, хто пройшов крізь пекло війни в Афганістані та їх рідних. Цей день – свято для тих, хто повернувся додому живим…  Цей день приніс вічну скорботу у  родини, котрі не дочекались своїх синів з чужої війни.

Ніхто й гадки не мав,  що минуть роки, і бойові дії будуть вестись і в нашій державі, адже на Сході країни триває неоголошена війна проти України. Ті, хто пройшов скажене пекло Афганістану, і нині продовжують свою службу в органах внутрішніх справ України,  одними з перших стали в ряди захисників України. Багато з них, на жаль, залишилися лише у вічній пам’яті і серцях співвітчизників. Серед них – і наші земляки: Валентина Григорука, Олександра Лопуховича, Олександра Пасика, Василя Круковця, Сергія Шумика та Ігоря Білокурова. 

Сьогодні з нагоди 30-річчя виведення останнього радянського бійця з території Афганістану відбувся урочистий тематичний захід у малому залі Будинку культури Любешівської селищної ради.

Від влади до ветеранів-інтернаціоналістів звернулися голова РДА Сергій Фесик та заступник селищного голови Ольга Кух із подякою за мужність та героїзм.  Звучали поезії про афганців, про материнську надію, а також пісні. Завершилася урочистість покладанням квітів на Алеї пам’яті до меморіальних плит воїнам-афганцям.

Фото з газети “Нове Життя”


2019-02-15
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх