Волейбольний турнір, присвячений пам’яті воїнів-інтернаціоналістів відбувся у селі Велика Глуша

Волейбольний турнір, присвячений пам’яті воїнів-інтернаціоналістів відбувся у селі Велика ГлушаНапередодні 30-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, сьогодні, 10 лютого 2019 року, у спортивній залі загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Велика Глуша відбувся турнір із волейболу серед чоловіків, приуроченій пам’яті воїнів-земляків, які загинули в Афганістані.

Урочистості з нагоди спортивного заходу розпочались із звучання Гімну України та підняття Державного Прапору.  Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих земляків, які полягли в Афганістані, згадавчи поіменно – Валентин Григорук (с. Седлище), Василь Круковець (с. Люб’язь), Олександр Лопухович (с. Зарудчі), Сергій Шумік (смт Любешів), Олександр Пасик (с. Велика Глуша), Ігор Білокуров (с. Велика Глуша) – пропав безвісти.

На знак світлої пам’яті загиблих героїв, учасники війни в Афганістані Михайло Денисюк та Микола Павліч поклали квіти до пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам, загиблому уродженцю села Олександру Пасику.

З вітальним словом до учасників турніру звернулися голова Великоглушанської сільської ради Євгенія Наливайко, голова районної Спілки ветеранів Афганістану та воїнів-інтернаціоналістів Ігор Греб, керівник апарату райдержадміністрації Тамара Ковальчук. Долучилися до заходу і ветерани бойових дій в Афганістані.

У змаганнях взяли участь 5 команд – с. Видерта Камінь-Каширського району, сіл  Бірки, Мала Глуша, Велика Глуша та смт Любешів.

У запеклій боротьбі між командами Любешів – Бірки, фортуна посміхнулась волейболістам з села Бірки. Почесне срібло – у команди з Любешова, і бронза у господарів змагань – команди Великої Глуші. Також були відзначені кращі гравці в своїх командах: Журик Олекссандр (Бірки), Бондар Олександр (Любешів), Осипчук Максим (Велика Глуша), Губчик Олексій (Мала Глуша). Переможці та призери нагороджені грамотами та призами, а також грамотами і подяками Волинської обласної організації Української спілки воїнів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).

Відділ внутрішньої політики, організаційної роботи
та інформаційних технологій апарату районної
державної адміністрації

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди стоят и баскетбольная площадка

На данном изображении может находиться: 9 человек, люди стоят и костюм

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди стоят и на улице

На данном изображении может находиться: 9 человек, люди улыбаются, люди стоят и на улице

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди занимаются спортом, баскетбольная площадка, обувь и в помещении

2019-02-11
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх