ОГОЛОШЕННЯ!

Картинки по запросу УВАГА ОГОЛОШЕННЯ04 лютого 2019 року Любешівською районною радою опубліковано проект регуляторного акту «Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 14.08.2012 №13/14 «Про порядок передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району».

Даним проектом регуляторного акту пропонується врегулювати організаційні відносини, пов’язані з передачею в оренду майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району та майнові відносини між орендодавцями та орендарями та приведення їх у відповідність до норм чинного законодавства.

Поштова адреса розробника проекту регуляторного акту – 44200, Волинська область, смт Любешів вул. Незалежності,53, Любешівська  районна рада, електронна пошта:lbsrada@ukr.net.

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу розміщений на офіційному сайті Любешівської районної ради за посиланням http://lbsrada.gov.ua/proekty-rehulyatornyh-aktiv-2.

Свої зауваження та пропозиції стосовно проекту регуляторного акту можна надсилати до 05 березня 2019 року за вищезазначеними адресами.

 

2019-02-05
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх