Голови ОТГ заснували «Волинську економічну лігу»

Першого лютого на установчих зборах, що відбулися у художньому музеї Луцького замку, урочисто підписали Засновницький договір, обрали керівництво та символіку “Волинської економічної ліги».

Головою новоствореної організації обрали Любешівського селищного голови Олега Куха. Натомість секретарем стала голова Жидичинської ОТГ Галина Матвіюк. Окрім того, до складу керівництва Асоціації увійшли також голова Боратинської ОТГ Сергій Яручик та голова Люблинецької ОТГ Наталія Сіховська. Визначили і місце розташування Асоціації – це село Підгайці, вулиця Шкільна, 30.

Окрім установчих моментів, на зборах презентували стратегічну мету створення Асоціації. На заході йшлося про те, що «Волинська економічна ліга» створена на основі партнерства між об’єднаними територіальними громадами Волинської області з метою визначення та комплексного вирішення проблем розвитку Волинської області. На старті Асоціації – керівники 12-ти об`єднаних територіальних громад, які об’єдналися для розробки спільної стратегії економічного розвитку. Опісля до «Волинської економічної ліги» зможуть долучитися усі бажаючі громади.
До слова, наразі в Асоціацію органів місцевого самоврядування Волинської області вступили 12 ОТГ, представлені керівниками громад. А саме: Боратинська ОТГ, Підгайцівська ОТГ, Липинська ОТГ, Любешівська ОТГ, Устилузька ОТГ, Люблинецька ОТГ, Торчинська ОТГ, Жидичинська ОТГ, Прилісненська ОТГ, Вишнівська ОТГ, Колодяжненська ОТГ, Заболоттівська ОТГ.

Любешівська районна газета “Нове життя”

2019-02-04
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх