Волинян запрошують на безкоштовні онлайн-курси з питань запобігання корупції

Картинки по запросу онлайн курси деклараціїНаціональне агентство з питань запобігання корупції та громадських проект «Прометеус» запускають безкоштовні онлайн-курсиВідтак, усі бажаючі матимуть можливість удосконалити свої знання про конфлікт інтересів та декларування майна.

Отож, 8 січня 2019 року відбудеться навчання «Конфлікт інтересів: треба знати! Від теорії до практики». Курс допоможе як особам, у діяльності яких виникає конфлікт інтересів, так і тим, хто такий конфлікт інтересів зобов’язаний врегульовувати. Слухачі, зокрема, більш детально вивчать питання щодо запобігання конфлікту інтересів у зв’язку з наявністю корпоративних прав, ознайомляться з типовими помилками при врегулюванні конфлікту інтересів, щоб не допускати їх у своїй діяльності.

Натомість, 21 січня 2019 року розпочнеться онлайн-курс «Декларуй доброчесно!».

Якщо ви – суб’єкт декларування та у вас виникали складнощі під час заповнення і подання електронної декларації, запрошуємо до участі в онлайн-курсі. Автор курсу разом зі слухачами покроково заповнить кожне поле конкретної декларації та дасть поради, що роблять процес заповнення простішим. Учасники курсу також зможуть задати свої запитання на форумі та отримати відповіді від автора курсу.

Слід зазначити, що усі згадані курси розроблено спільно з Національне агентство з питань запобігання корупції в рамках проекту «Прозорість та доброчесність публічного сектору», що виконується ПРООН та фінансується Міністерством закордонних справ Данії.

Учасники, які успішно пройдуть курси, отримають відповідні сертифікати.

Зареєструватися на всі онлайн-курси можна за посиланням: www.prometheus.org.ua.

Сектор з питань запобігання та виявлення корупції апарату облдержадміністрації.

2019-01-08
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх