Відбулось перше засідання Ради регіонального розвитку Любешівського району

27 грудня в залі засідань районної ради відбулося перше засідання Ради регіонального розвитку Любешівського району. В ньому взяли участь голови райдержадміністрації, районної, селищної, сільських рад та в. о. старост старостинських округів ОТГ, радник голови облдержадміністрації, представник Департаменту регіонального розвитку та ЖКГ при волинській ОДА, депутати районної і селищної рад, керівники структурних підрозділів РДА, окремих установ, підприємств, організацій району.

Про здобутки Любешівського району 2015-2018 рр., впровадження реформ найперше оповів голова Любешівської райдержадміністрації Сергій Фесик, який зазначив, що 29 листопада за дорученням Президента України Петра Порошенка відбулося засідання Волинської Ради Регіонального розвитку. Підготовка «Нового перспективного плану розвитку територій Волинської області на 2019-2021 роки» – головне завдання для керівників усіх рівних. Тож мета проведення цього засідання – підбити підсумки за минулі роки та обговорити нагальні питання життєдіяльності району, вияснити проблемні моменти, щоби в перспективі забезпечити взаєморозуміння та конструктивну взаємодію задля збалансованого, успішного розвитку району. Назвав Сергій Іванович і конкретні цифри. Так, за період 2015-2017 рр. власні доходи загального фонду місцевих бюджетів Любешівського району збільшувались, найвищі темпи зростання забезпечувались по податку на доходи фізичних осіб за рахунок росту мінімальної зарплати та прожиткового мінімуму. В той же час у 2018 році власні доходи зменшилися в зв’язку з утворенням Любешівської ОТГ, яка займає майже 80% території району. Обсяг капітальних видатків бюджету району у 2018 році, порівняно з 2015 р., збільшився  на 40% завдяки виділенню субвенцій із державного бюджету на соціально-економічний розвиток району. Детально Сергій Іванович проаналізував кожну галузь і сферу. Про діяльність, досягнення та перспективи Любешівської селищної ради оповів її очільник Олег Кух. Дольський та Люб’язівський сільські голови Ігор Кузьмич і Борис Шубич пояснювали, чому прагнуть утворити ОТГ на базі їхніх двох сільрад. Загалом про невідворотність процесу децентралізації йшлося у зверненні голови районної ради Петра Нагорного. Про роботу ДП СЛАП «Любешівагроліс» і проблеми Любешівщини, котрі необхідно вирішувати, говорив директор згаданого підприємства, який є радником голови ОДА Віктор Симонович.

Так як невдовзі – Новий рік, то кожен у своєму виступі бажав всіляких гараздів на майбутнє, а аматори Будинку культури Любешівської селищної ради подарували всім присутнім музичні привітання. 

Любешівська районна газета “Нове життя”

2018-12-29
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх