ВІДБУЛАСЬ ТРИДЦЯТА ЧЕРГОВА СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

14 грудня 2018 року у залі засідань адмінбудинку відбулась тридцята чергова сесія районної ради.

На засідання із 34 депутатів прибуло 25.

На сесію районної ради запрошувались: голова райдержадміністрації, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, Любешівський селищний та сільські голови, голова районного суду, начальник Любешівського відділу Маневицької місцевої прокуратури Волинської області, начальник Ратнівського МРВ УСБУ у Волинській області, начальник Любешівського відділення поліції Камінь – Каширського відділу Головного управління Національної поліції у Волинській області, керівники підприємств, установ, організацій і територіальних підрозділів органів виконавчої влади, депутат Волинської обласної ради від Любешівського району, помічник-консультант народного депутата України, представники політичних партій, громадських організацій, засобів масової інформації.

Голова районної ради зачитав:

 1. Відповідь заступника директора Департаменту регіонального розвитку та житлово комунального господарства Довгополюка Віктора Васильовича. на запит депутата районної радиЗімич Л. П. щодо капітального ремонту дороги О 030958/О 030957/ Судче-Березна Воля – кордон республіки Білорусь.

Також депутатами районної ради було прийнято запит:

 1. від депутата районної ради Шукалович М. М. до Служби автомобільних доріг у Волинській області  та голові Любешівської селищної ради Куху О. І. щодо сприяння у відведенні місця для будівництва зупинки поблизу в’язівенського перехрестя (на трасі Любешів – Ковель).

На розгляд депутатів було винесено 17 питань, зокрема:

 1. Про порядок денний чергової тридцятої сесії районної ради сьомого скликання
 2. Депутатські запити
 3. Про роботу голови районної ради за звітний період.
 4. Про встановлення вартості харчування учнів 1-4 класів, дошкільних навчальних закладів Любешівського району та розміру батьківської плати за харчування дітей у ДНЗ району на 2019 рік».
 5. Про безоплатну передачу юридичних осіб та майна закладів загальної середньої освіти Любешівського району зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району у комунальну власність Любешівської селищної ради.
 6. Про затвердження Комплексної програми розвитку освіти Любешівського району на 2019-2023 роки.
 7. Про підсумки виконання районної Програми соціального захисту населення на 2015-2018 роки. Про Районну цільову програму соціального захисту населення на 2019-2022 роки.
 8. Про внесення змін та доповнень до Районної цільової програми соціального захисту населення на 2015 – 2018 роки.
 9. Про перелік районних (бюджетних) цільових програм, які діятимуть у Любешівському районі протягом 2019 року.
 10. Про затвердження Програми розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини у Любешівському районі на 2019-2020 роки.
 11. Про затвердження Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини на 2018 – 2019 роки.
 12. Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2017 № 21/18 «Про районний бюджет на 2018 рік».
 13. Про план роботи районної ради на І півріччя 2019 року.
 14. Про План діяльності районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік.
 15. Про делегування представника Любешівської районної ради до складу Наглядовової Ради Комунального некомерційного підприємства «Любешівська центральна районна лікарня» Любешівської районної ради.
 16.  Про звернення депутатів Любешівської районної ради до керуючого Волинською єпархією Української православної церкви щодо участі в об’єднавчому соборі Православної Церкви в Україні.
 17. Про розпорядження голови районної ради, видані у міжсесійний період.

З результатами поіменного голосування можна ознайомитись за даним посиланням.

 

2018-12-14
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх