14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Шановні ліквідатори Чорнобильській АЕС та члени їх сімей, шановна жителі району!

Аварія, що сталася в квітні 1986 року на Чорнобильській атомній електростанції, стала однією з найбільших катастроф в історії людства.

Саме тому, традиційно, щороку 14 грудня, ми вклоняємося людям, які ціною свого життя та здоров’я захистили Україну і світ, вкотре згадуємо героїв, які першими стали на боротьбу з ядерною стихією. Ми також дякуємо усім, хто нині самовіддано працює у зоні відчуження над реалізацією унікальних проектів.

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – день пам’яті в Україні. Відзначається щорічно у день закінчення будівництва захисного саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС. Це, по суті, була перша серйозна та важлива перемога над зловісним атомом, який вирвався з-під контролю людини після квітневого вибуху.

За роки, що минули, ми всі пройшли складний шлях усвідомлення і переосмислення того величезного комплексу проблем, який пов’язаний з використанням високих і, нерідко, небезпечних технологій.

Незмінним залишається лише одне – найглибша повага до людей, які закрили собою світ від атомного лиха. Їхній подвиг неможливо переоцінити – як не можна переоцінити значення того, що Ви зробили.

Ми не маємо права забувати про самопожертву ліквідаторів аварії на ЧАЕС, які пройшли через усі кола ядерного пекла. Багато з ваших побратимів не дожили до теперішніх днів, задля збереження життя і здоров’я майбутніх поколінь.

Чорнобиль для України – це біль та постійне випробування. Досі залишається багато актуальних проблем екологічного, медичного, соціально-економічного характеру.

Щиро впевнений, що наш народ ніколи не забуде про ваш великий подвиг.

Щира подяка Вам і шана за жертовність, мужність та професіоналізм. Бажаю усім доброго здоров’я, миру та благополуччя.

Слава Україні!

 

 

2018-12-14
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх