Представників місцевого самоврядування вітали зі святом

7 грудня відбулися святкові урочистості з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування.

З нагоди свята на урочисте зібрання завітали представники органів місцевого самоврядування з усіх куточків Любешівського району. Вітали присутніх голова Любешівської селищної ради Олег Кух, голова Любешівської районної ради Петро Нагорний та голова Любешівської районної державної адміністрації Сергій Фесик.

Учасників зібрання привітав голова районної ради Петро Нагорний. У своєму виступі він відзначив, що це свято притаманного українцям способу суспільного життя, в основі якого самоврядне суспільство. Це давня слов’янська традиція, яка бере свій початок з часів Київської Русі. Це вибір вільних громадян, які довіряють обраним ними представникам і наділяють їх владними повноваженнями. Тільки така влада і є справді народною – владою не над суспільством, а легітимною владою самого суспільства, для суспільства і в інтересах суспільства. День місцевого самоврядування — це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми, дбають про розквіт і зростання громад.

Голова районної ради висловив вдячність депутатам місцевих рад, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють високий професіоналізм, самовідданість роботі, відповідальність, толерантність та витримку. Побажав усім міцного здоров’я, Мирного неба, успіхів у праці, досягнення мети, наснаги та оптимізму.

Очільники району вручили Почесні Грамоти і Подяки райдержадміністрації, районної ради та селищної ради працівникам органів місцевого самоврядування, депутатам районної ради.

Також привітали своїх колег з професійним світом голова депутатської фракції політичної партії УКРОП у Любешівській селищній раді Сергій Неймарк, голова постійної гуманітарної комісії селищної ради Валерій Панасюк.

2018-12-08
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх