Звернення голови районної ради Петра Нагорного з нагоди річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України

27 років тому мільйони українців де-факто підтвердили прагнення українців жити у власній вільній державі та наблизились до здійснення споконвічної мрії нашого народу.

Серед тих 90 відсотків, хто ствердно відповів на запитання референдуму: «Чи підтверджуєте Ви Акт проголошення незалежності України?» були й десятки тисяч жителів нашої області, району які цілими родинами поспішали на виборчі дільниці.

1 грудня 1991 року наша країна вийшла на новий рівень розвитку та самоствердження. Лише за перший місяць після референдуму Україну визнало 57 держав світу, що дало поштовх до подальшої міжнародної співпраці.

І хоча з того часу минуло вже 27 років, але переконання українців щодо самостійності та незалежності своєї держави залишаються незламними.

Сьогодні ми змушені зі зброєю в руках відстоювати свій вибір. Та я впевнений, що захистимо суверенітет і територіальну цілісність нашої країни, адже ніхто й ніколи не зможе відібрати у нас нашу волю та гідність.

Слава Україні!

2018-12-01
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх