ВІДБУЛАСЬ 29 ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ

19 листопада 2018 року у залі засідань адмінбудинку відбулась 29 позачергова сесія районної ради.

На засідання із 34 депутатів прибуло 27.

На сесію районної ради запрошувались: перший заступник голови райдержадміністрації, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, Любешівський селищний та сільські голови, голова районного суду, начальник Любешівського відділу Маневицької місцевої прокуратури Волинської області, начальник Ратнівського МРВ УСБУ у Волинській області, начальник Любешівського відділення поліції Камінь – Каширського відділу Головного управління Національної поліції у Волинській області, керівники підприємств, установ, організацій і територіальних підрозділів органів виконавчої влади, депутат Волинської обласної ради від Любешівського району, помічник-консультант народного депутата України, представники політичних партій, громадських організацій, засобів масової інформації.

Голова районної ради зачитав:

 1. Відповідь в. о. начальника Служби автомобільних доріг у Волинській області М. І. Кінаха на запит депутата районної ради Філюка М. Я. Щодо поточного (дрібного) ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Т-03-08 Любомль-Дубечне-Здомишель-Ратне-Камінь-Каширський-Любешів-/Р14/ на ділянці км 120+400-130+400.
 1. Відповідь начальника Управління культури з питань релігій та національностей Волинської обласної державної адміністрації О. Чубара на запит депутата районної ради Андрушкевича В. М. щодо визначення статусу пам’ятнику переселенцям Білорусі у селі Седлище
 1. На розгляд депутатів було винесено 13 питання, зокрема:
 1. Про порядок денний позачергової двадцять дев’ятої сесії районної ради сьомого скликання.
 2. Про внесення змін до Програми забезпечення виконання Любешівською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2018 рік.
 3. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освіти Любешівського району на 2014 – 2018 роки.
 4. Про внесення змін до Районної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 – 2020 роки.
 5. Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2017 № 21/18 «Про районний бюджет на 2018 рік».
 6. Про передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району, що знаходиться на балансі Любешівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
 7. Про безоплатну передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району, що знаходиться на балансі Любешівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, у комунальну власність Любешівської селищної ради.
 8. Про передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району у комунальну власність Любешівіської селищної ради.
 9. Про надання згоди на безоплатне прийняття майна філії Люб’язівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Любешівської районної ради Волинської області Хоцунська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів з комунальної власності Любешівської селищної ради у спільну власність територіальних громад сіл, селища Любешівського району.
 10. Про створення Комунального некомерційного підприємства «Любешівська центральна районна лікарня» Любешівської районної ради шляхом реорганізації (перетворення).
 11. Про підтримку звернення депутатів Луцької районної ради щодо необхідності прийняття Виборчого кодексу України.
 12. Про підтримку звернення депутатів Маневицької районної ради до Кабінету Міністрів України щодо затвердження порядку оформлення дозволу на видалення дерев, кущів, газонів і квітників за межами населених пунктів (крім насаджень лісового фонду).
 13. Різне.

Також депутатами районної ради було підтримано запит:

 1. до Департаменту інфраструктури та туризму Волинської облдержадміністрації, депутата районної ради Зімич Л. П. щодо капітального ремонту дороги О030958/О030957/ –  Судче – кордон республіки Білорусь на відрізку від с. Судче до с. Березна Воля.

 

 

2018-11-20
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх