19 листопада 2018 року скликається позачергова двадцять дев’ята сесія Любешівської районної ради сьомого скликання.

Відповідно до розпорядження голови Любешівської районної ради від 14 листопада 2018 року №62-р

19 листопада 2018 року скликається позачергова двадцять дев’ята сесія Любешівської районної ради сьомого скликання.

На розгляд депутатів виноситься 13 питань.

1.       Депутатські запити.
2.      Про внесення змін до Програми забезпечення виконання Любешівською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2018 рік.
3.      Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освіти Любешівського району на 2014 – 2018 роки.
4.      Про внесення змін до Районної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 – 2020 роки.
5.      Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2017 № 21/18 «Про районний бюджет на 2018 рік».
6.      Про передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району, що знаходиться на балансі Любешівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
7.      Про безоплатну передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району, що знаходиться на балансі Любешівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, у комунальну власність Любешівської селищної ради.
8.      Про передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району у комунальну власність Любешівіської селищної ради.
9.    Про надання згоди на безоплатне прийняття майна філії «Хоцунська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» ОНЗ «Люб’язівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Любешівської районної ради з комунальної власності Любешівської селищної ради у спільну власність територіальних громад сіл, селища Любешівського району.
10.  Про створення Комунального некомерційного підприємства «Любешівська центральна районна лікарня» Любешівської районної ради шляхом реорганізації (перетворення).
11.  Про підтримку звернення депутатів Луцької районної ради щодо необхідності прийняття Виборчого кодексу України.
12.  Про підтримку звернення депутатів Маневицької районної ради до Кабінету Міністрів України щодо затвердження порядку оформлення дозволу на видалення дерев, кущів, газонів і квітників за межами населених пунктів (крім насаджень лісового фонду).
13.  Різне.

На сесію районної ради запрошуються керівники підприємств, установ, організацій і територіальних підрозділів органів виконавчої влади, селищний, сільські голови, представники політичних партій, громадських організацій, засобів масової інформації.

Сесія відбудеться в залі засідань адміністративного будинку.

Початок о 10.00 год.

2018-11-14
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх