Урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери

Традиційно в першу неділю листопада держава і суспільство вітають людей, професійним обов’язком яких є захист прав і свобод соціально незахищених верств населення, щоденна турбота про пенсіонерів, ветеранів і інвалідів, дітей і молодь, вирішення питань зайнятості, оплати праці, призначення пенсій, державних компенсацій та інших соціальних виплат.

День працівника соціальної сфери – це професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки за службовими обов’язками, а й за велінням совісті та покликом душі.

02 листопада 2018 року, напередодні цього професійного свята в приміщенні адмінбудинку Любешівської районної ради відбулись урочисті заходи.

Зі словами привітання до працівників соціальної сфери району звернулися голова районної державної адміністрації Сергій Фесик, голова селищної ради Олег Кух, голова районної ради Петро Нагорний, начальник управління соціального захисту районної державної адміністрації Зінаїда Оласюк. Виступаючі висловили вдячність працівникам соціальної сфери району за самовіддану, наполегливу працю, та тепло сердець, яке вони дарують людям. 

Кращих працівників соціальної сфери відзначено грамотами районної державної адміністрації та Любешівської селищної ради, Подяками Волинської обласної адміністрації та Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення.

 

Упродовж заходу для усіх присутніх звучали музичні вітання від  колективу Будинку культури селищної ради.

2018-11-02
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх