Шановні керівники підприємств, організацій, громад та установ !

Волинська дирекція ПАТ «Укрпошта» протягом багатьох років надає послугу з розповсюдження періодичних друкованих видань України за передплатою.

14 вересня 2018 року розпочалась передплатна кампанія на І півріччя 2019 року.

Від рівня розповсюдження періодичних видань значною мірою залежить подальший розвиток інформаційної сфери, а також інформування населення області та кожного району зокрема щодо роботи обласної та районної влади.

Слід відмітити, що тільки за ефективної взаємодії поштовиків, місцевих органів влади і місцевого самоврядування, керівників управлінь, підприємств можна забезпечити рівень передплатних тиражів загальнодержавних та  місцевих видань.

З метою популяризації друкованих  видань та покращення доступу населення до періодичної преси прошу Вашого сприяння в широкому розголосі інформації щодо передплатної кампанії та можливості здійснення передплати газет та журналів, необхідних для  виробничих потреб установ, організацій, підприємств, а також для задоволення особистих потреб населення.

Зі свого боку ПАТ «Укрпошта» під час передплатної кампанії на І-ше півріччя 2019 р. організовує низку заходів та запрошує всіх взяти активну участь у них, зокрема:

  1. Всеукраїнська акція з доброчинної передплати «Подаруй дитині радість читання!» . Акція має на меті привернути увагу громадськості до проблем дітей-сиріт в Україні та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також надати вихованцям дитячих соціальних закладів можливість читати періодичні друковані видання дитячої та юнацької тематики.
  2.  Акція «Передплати пресу батькам». Під час передплатної кампанії споживачам пропонується оформити передплату своїм батькам і виявити у такий спосіб увагу та турботу до своїх близьких людей.

Передплатна кампанія  на І півріччя 2019 року триватиме:

–    на видання України- до 15 грудня 2018 року,

–    на обласні та районні видання –  до 25  грудня  2018 року.   

Контактні  телефони  відділу  передплати   для  оформлення  передплати  0502508637, 0502508638

 

2018-10-31
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх