Звернення голови районної ради з нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників

28 жовтня 2018 року ми разом з усією державою відзначаємо День визволення України від фашистських загарбників! Це свято всього українського народу, який вистояв у запеклій боротьбі з ненависним ворогом.

Та, перш за все, – це свято ветеранів, на долю яких випало тяжке випробування війною. Наша пам’ять, наші серця крізь роки бережуть глибоку синівську вдячність воїнам-визволителям.

З гордістю ми вшановуємо тих небагатьох визволителів, які, на щастя, досі живуть серед нас, та з вдячністю згадуємо тих, кого, на жаль, уже немає. Низько вклоняюся всім тим, хто доклав зусиль до визволення України від нацизму і виховав покоління, яке здобуло незалежність для нашої держави,  і пишаємося героями, які сьогодні відстоюють нашу незалежність і захищають нас кожен день.

Шана і низький уклін Вам, дорогі ветерани!  Ви здобули Перемогу. Повернули хід історії так, що сьогодні ми будуємо власну державу на радість усім вам і на щастя вашим дітям та онукам. У цей важкий для Батьківщини час ваша мужність і відвага стали прикладом для тисяч молодих українців, які нині постали на захист рідної землі.

Щиро вітаю Вас зі святом.  Бажаю мирного і світлого неба над головою, добра і щастя кожній родині, здоров’я, добробуту, тепла й затишку! Бажаю вам і надалі якнайдовше залишатися в строю та силою свого духу бути прикладом патріотизму для молодого покоління.

 

З повагою,

голова Любешівської районної ради  Петро Нагорний

 

 

2018-10-26
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх