Квоти Польщі на міжнародні перевезення для українських компаній на 2018 рік – вичерпано

Волинська митниця ДФС отримала листа Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України. У ньому з посиланням на офіційний веб-сайт Укртрансбезпеки інформується про те, що з 11 жовтня 2018 року закінчились одноразові (універсальні) дозволи Польщі на міжнародні перевезення з квоти 2018 року.

За результатами переговорів в рамках засідання українсько-польської Змішаної Комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень, додаткову квоту польських дозволів українські перевізники зможуть отримати не раніше 2 листопада 2018 року, – попереджає віце-президент АсМАП України Юрій Кучинський. – Нині виконання відповідних перевезень територією Польщі можливо здійснювати на підставі разових дозволів, виданих раніше і які ще знаходяться «на руках» у перевізників, а також автотранспортними засобами категорії Євро-5 та Євро-6 на підставі дозволів Європейскої Конференції Міністрів Транспорту категорії Євро-5.

Враховуючи цю інформацію у плануванні роботи, Волинська митниця ДФС звертається до суб’єктів зовнішньо-економічної діяльності так само заздалегідь планувати логістику міжнародних перевезень та звіряти заплановані маршрути з онлайн-картами функціонування пунктів пропуску через державний кордон на українсько-польській ділянці.

За матеріалами Волинської митниці ДФС

 

2018-10-18
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх