На Волині ріст податкових надходжень бюджетів громад – 25,5 відсотка

Протягом січня-вересня 2018 року до місцевих бюджетів на Волині сплачено 2 мільярди 768 мільйонів гривень податкових платежів, які адмініструють органи ДФС.

Таким чином, територіальні громади області отримали на 562,5 мільйона гривень податків більше, аніж у січні-вересні минулого року, – інформує управління моніторингу доходів та обліково-звітних систем ГУ ДФС у Волинській області.

«Динаміка зростання надходжень до місцевих бюджетів, яку фіксуємо з початку року, свідчить про результативні заходи фахівців ДФС та органів виконавчої влади в питанні детінізації економіки, насамперед ринку праці. Саме податок на доходи фізичних осіб найбільшою мірою впливає на фінансову стабільність у територіальних громадах. Тому без активної участі місцевої влади, яка теж повинна опікуватися питаннями легалізації праці, бюджетний успіх та самостійність громад неможливі», – наголошує перший заступник начальника ГУ ДФС у Волинській області Віталій Чуй.

Посадовець підкреслив, що саме легальні трудові відносини – це законодавчо закріплені права працюючих громадян сьогодні та гарантоване майбутнє завтра.

«Не випадково питанню легалізації трудових відносин приділяється така увага. Саме так звані зарплатні податки – це стабільні надходження до бюджетів всіх рівнів та гарантований державою соціальний захист кожному, хто офіційно працевлаштований». – підсумував Віталій Чуй.

 

Сектор комунікацій  ГУ ДФС у Волинській області

2018-10-18
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх