У Дольську офіційно відкрили підрозділ місцевої пожежної охорони

10 жовтня 2018 року в селі Дольськ Любешівського району відбулось офіційне відкриття місцевої пожежної охорони (МПО). Відтепер три чоловіки та одна одиниця техніки цілодобово чергуватимуть задля оперативної допомоги населенню та гасіння пожеж на території Дольської та Люб’язівської сільських рад.

На урочистому відкритті МПО серед поважних гостей були присутні: заступник начальника Управління з реагування на надзвичайні ситуації УДСНС України у Волинській області, полковник служби цивільного захисту Віктор Милостивий, голова районної державної адміністрації Сергій Фесик, начальник Любешівського районного сектору УДСНС у Волинській області Віталій Деркач, Дольський сільський голова Ігор Кузьмич, Люб’язівський сільський голова Борис Шубич.

Це уже 8-ма місцева пожежна команда, що функціонуватиме на Любешівщині. Її відкриття стало можливим завдяки сприянню та фінансовій підтримці органів місцевої влади та громад Дольської та Люб’язівської сільських рад. Від районного сектору Управління ДСНС області передано пожежний автомобіль на договірній безоплатній основі, який буде використовуватись для цілей пожежогасіння. Автомобіль буде знаходитись у власності сільської ради, але перебуватиме під оперативним керуванням (у випадку надзвичайних ситуацій) районного сектору УДСНС. На сьогоднішні день є всі розпорядчі документи і підписаний договір про сумісну діяльність.

Для пожежного депо і потреб вогнеборців облаштували спеціальне приміщення. Новоспечені бійці служби «101», які заступили на бойове чергування, пройшли відповідну початкову підготовку.

Священнослужитель місцевої церкви о. Ростислав Дерлюк, який був запрошений на урочисті заходи освятив приміщення МПО, пожежний автомобіль та благословив вогнеборців на добрі справи.

Заступник начальника Управління з реагування на надзвичайні ситуації УДСНС України у Волинській області полковник служби цивільного захисту Віктор Милостивий привітав присутніх з важливою подією, та зазначив, що відкриття чергового підрозділу місцевої пожежної охорони – вагомий і важливий крок для забезпечення пожежної безпеки у сільській місцевості.

В свою чергу, зі словами вітань та подяки до сільських голів звернувся голова Любешівської райдержадміністрації Сергій Фесик.

 

Любешівська районна державна адміністрація

2018-10-14
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх