ВІДБУЛАСЬ 28 ЧЕРГОВА СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ

12 вересня 2018 року у залі засідань адмінбудинку відбулась 28 чергова сесія районної ради.

На засідання із 34 депутатів прибуло 24.

На сесію районної ради запрошувались:  перший заступник голови райдержадміністрації, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, Любешівський селищний та сільські голови, голова районного суду, начальник Любешівського відділу Маневицької місцевої прокуратури Волинської області, начальник Ратнівського МРВ УСБУ у Волинській області, начальник Любешівського відділення поліції Камінь – Каширського відділу Головного управління Національної поліції у Волинській області, керівники підприємств, установ, організацій і територіальних підрозділів органів виконавчої влади, депутат Волинської обласної ради від Любешівського району, помічник-консультант народного депутата України, представники політичних партій, громадських організацій, засобів масової інформації.

Голова районної ради зачитав:

 1. Відповідь Народного депутата України Констанкевич І.М. Міністерства освіти і науки України на звернення депутатів Любешівської районної ради до Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки України, Волинської обласної державної адміністрації, Волинської обласної ради, народних депутатів України від Волині щодо ремонтно-відновлювальних робіт Любешівського технічного коледжу Луцького НТУ.
 2. Відповідь селищного голови на запит депутата районної ради Козюмича Г.М. щодо підтримки належного стану футбольного поля стадіону «Колос».
 3. Відповідь селищного голови на запит депутата районної ради Козюмича Г.М. щодо облаштування освітлення по вул. Сонячна в смт Любешів.
 4. Відповідь селищного голови на запит депутата районної ради Хомича А. В. щодо облаштування тротуарів та пішохідних переходів по вул. Брестській смт Любешів в районі Любешівського технічного коледжу ЛНТУ.
 5. Відповідь селищного голови на запит депутата районної ради Андрушкевича В. М. щодо облаштування освітлення по центральній вулиці с. Седлище (вул. Валентина Григорука).
 6. Відповіді першого заступника голови райдержадміністрації та сільського голови с. Люб’язь на запит депутата районної ради Куха М. В. щодо очищення від повалених дерев урочища Лагуна в с. Люб’язь.
 7. Відповідь першого заступника голови райдержадміністрації на запит депутатів районної ради Олешкевича В. П. та Кушнерика О. М. щодо виділення коштів з районного бюджету на поточні ремонти шкіл Любешівського району.
 8. Відповіді начальника Служби автомобільних доріг у Волинській області Посполітака А.Г. та департаменту інфраструктури та туризму на запит депутата районної ради Андрушкевича В. М. щодо ремонту дороги між селами Седлище – Угриничі.
 9. Відповідь першого заступника голови облдержадміністрації Кошарука С.І. на звернення голови районної ради та першого заступника голови райдержадміністрації щодо ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Т-03-08 Любомль-Дубечне-Здомишель-Ратне-Камінь-Каширський-Любешів-/р-14/ на ділянці км 120+400 – км 130+400.

На розгляд депутатів було винесено 23 питання, зокрема:

 1. Про порядок денний чергової двадцять восьмої сесії районної ради сьомого скликання.
 2. Про внесення змін та доповнень до Районної цільової програми соціального захисту населення на 2015 – 2018 роки.
 3. Про Програму зайнятості населення Любешівського району на період до 2020 року.
 4. Про інформацію начальника Любешівського відділення поліції Камінь – Каширського ВП ГУНП у Волинській області щодо стану боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району за І півріччя 2018 року.
 5. Про інформацію начальника Любешівського відділу Маневицької місцевої прокуратури Волинської області про стан дотримання законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності за І півріччя 2018 року.
 6. Про стан сплати податків і зборів до місцевих бюджетів за І півріччя 2018 року.
 7. Про внесення змін до Програми забезпечення виконання Любешівською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2018 рік.
 8. Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2017 № 21/18 «Про районний бюджет на 2018 рік».
 9. Про безоплатну передачу юридичної особи та майна Любешівської центральної районної лікарні зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району у комунальну власність Любешівської селищної ради.
 10. Про реорганізацію Любешівської центральної районної лікарні шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство «Любешівська центральна районна лікарня» Любешівської районної ради.
 11. Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Любешівської районної ради.
 12. Про безоплатну передачу індивідуально визначеного майна (автомобілів) зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району у комунальну власність Любешівської селищної ради.
 13. Про безоплатну передачу нерухомого майна районного методичного кабінету зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району у комунальну власність Любешівської селищної ради.
 14. Про деякі питання управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району (відміна понижуючого коефіцієнта).
 15. Про списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району.
 16. Про затвердження Переліку нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району у новій редакції.
 17. Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року № 21/4 «Про персональний склад постійних комісій Любешівської районної ради VІІ скликання».
 18. Про підтримку звернення депутатів Кам’янської районної ради до Верховної ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства фінансів України, щодо врегулювання питання фінансування соціальної інфраструктури району.
 19. Про підтримку звернення депутатів фракції ВО «Батьківщина» Луцької районної ради з приводу впровадження нових стандартів заготівлі молока.
 20. Про підтримку звернення депутатів Маневицької районної ради Волинської області до Верховної Ради України, Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації, Кабінету Міністрів України, Міністерства енергетики і вугільної промисловості України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, народних депутатів України від Волинської області, щодо розгляду питання приватизації ДП «Волиньторф».
 21. Про підтримку звернення Чернігівської районної ради до Міністра внутрішніх справ України Авакова Арсена Борисовича щодо фінансових та матеріально-технічних проблем органів правопорядку.
 22. Про розпорядження голови районної державної адміністрації, видані у міжсесійний період.
 23. Про розпорядження голови районної ради, видані у міжсесійний період.
 24. Різне.

Також депутатами районної ради було прийнято два звернення:

 1. до Державного агенства автомобільних доріг України, щодо ямкового ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Т-03-08 Любомль-Дубечне-Здомишель-Ратне-Камінь-Каширський-Любшів-/р-14/ на ділянці 120+400 км – 130+400 км.
 2. до обласного відділу культури щодо визначення статусу пам’ятнику переселенцям Білорусі у с. Седлище.

З результатами поіменного голосування можна ознайомитись за даним посиланням.

2018-09-12
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх