Шановні спортсмени, тренери, організатори та прихильники фізкультурно-спортивного руху!

Вітаю вас із Днем фізичної культури і спорту!

Це свято, яке уособлює велич сили духу, мужності і патріотизму наших людей, залучає до своїх лав прихильників здорового способу життя, сприяє його популяризації та розвитку, наслідує славні традиції українського народу. Сьогоднішнє зростання рядів юних сподвижників фізичної культури і спорту – добра ознака утвердження в суспільстві ідеалів людської краси й духовного здоров’я, одвічного прагнення людини до самовдосконалення.

Своїми досягненнями, натхненною працею Ви прославили і прославляєте наш район, область, державу, вносите вагомий внесок у розвиток фізкультурно-спортивного, Олімпійського руху в Україні.

Ваша наполеглива праця одна з головних складових гармонійного розвитку нашого суспільства. Адже саме Ви допомагаєте підтримувати здоровий спосіб життя, дбаєте про активне дозвілля громадян та прославляєте наш район на державному та міжнародному рівні. Ви постійно піклуєтесь про найбільшу цінність суспільства – здоров’я населення і водночас робите все для того, аби наші краяни відзначались на спортивних аренах України та світу.

Я щиро вдячний Вам за активну роботу з реалізації державної політики в галузі фізичної культури і спорту на Любешівщині, високу відповідальність, ентузіазм та цілеспрямованість.

Сердечно вітаю з Днем фізичної культури і спорту всіх ветеранів спорту і тренерів ДЮСШ, вчителів фізкультури шкіл та району, спортсменів.  Ваші вихованці відомі далеко за межами області і держави, завжди були серед тих, хто здобував найвищі нагороди на престижних міжнародних змаганнях, зберігав і примножував славні традиції волинського спорту, зміцнював авторитет нашої України у світовому співтоваристві.

Від щирого серця бажаю Вам Миру, здоров’я та благополуччя, нескінченної енергії, нових трудових і творчих здобутків, спортивних перемог, незламної віри у велике майбутнє українського спорту.

 

З повагою голова районної ради                                                        Петро Нагорний

                                                           

2018-09-07
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх