Скликається 28 чергова сесія районної ради

Відповідно до розпорядження голови Любешівської районної ради від 27 серпня 2018 року №52-р

12 вересня 2018 року скликається чергова двадцять восьма сесія Любешівської районної ради сьомого скликання.

На розгляд депутатів виноситься 21 питання.

 

 

 

1.       Депутатські запити.
2.       Про внесення змін та доповнень до Районної цільової програми соціального захисту населення на 2015 – 2018 роки.
3.       Про Програму зайнятості населення Любешівського району на період до 2020 року.
4.       Про інформацію начальника Любешівського відділення поліції Камінь – Каширського ВП ГУНП у Волинській області щодо стану боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району за І півріччя 2018 року.
5.       Про інформацію начальника Любешівського відділу Маневицької місцевої прокуратури Волинської області про стан дотримання законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності за І півріччя 2018 року.
6.       Про стан сплати податків і зборів до місцевих бюджетів за І півріччя 2018 року.
7.       Про внесення змін до Програми забезпечення виконання Любешівською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2018 рік.
8.       Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2017 № 21/18 «Про районний бюджет на 2018 рік».
9.       Про безоплатну передачу юридичної особи Любешівської центральної районної лікарні зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району у комунальну власність Любешівської селищної ради.
10.  Про реорганізацію Любешівської центральної районної лікарні шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство «Любешівська центральна районна лікарня» Любешівської районної ради.
11.  Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Любешівської районної ради.
12.  Про безоплатну передачу індивідуально визначеного майна (автомобілів) зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району у комунальну власність Любешівської селищної ради.
13.  Про деякі питання управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району (відміна понижуючого коефіцієнта).
14.  Про затвердження Переліку нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району у новій редакції
15.   Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року № 21/4 «Про персональний склад постійних комісій Любешівської районної ради VІІ скликання».
16.  Про підтримку звернення депутатів Кам’янської районної ради до Верховної ради України,Кабінету Міністрів України, Міністерства фінансів України, щодо врегулювання питання фінансування соціальної інфраструктури району
17.   Про підтримку звернення депутатів фракції ВО «Батьківщина» Луцької районної ради з приводу впровадження нових стандартів заготівлі молока.
18.  Про підтримку звернення депутатів Маневицької районної ради Волинської області до Верховної Ради України,Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації, Кабінету Міністрів України, Міністерства енергетики і вугільної промисловості України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, народних депутатів України від Волинської області, щодо розгляду питання приватизації ДП “Волиньторф
19.  Про підтримку звернення Чернігівської районної ради до Міністра внутрішніх справ України Авакова Арсена Борисовича щодо фінансових та матеріально-технічних проблем органів правопорядку.
20.  Про розпорядження голови районної державної адміністрації.
21.  Про розпорядження голови районної ради, видані у міжсесійний період.
22.  Різне.

На сесію районної ради запрошуються керівники підприємств, установ, організацій і територіальних підрозділів органів виконавчої влади, селищний, сільські голови, представники політичних партій, громадських організацій, засобів масової інформації.

Сесія відбудеться в залі засідань адміністративного будинку.

Початок о 10.00.

2018-08-27
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх