Шановна громадо Любешівського району!

Прийміть найсердечніші вітання з нагоди великих національних свят нашої держави –Днем Державного Прапора України  та Днем Незалежності України!

З проголошенням незалежної України національні символи – гімн, прапор і герб стали на стороні утвердження самостійності і суверенітету держави. В усі віки і в усіх народів державний прапор був однією з найвищих і шанованіших святинь. Багато поколінь українців віддали та віддають своє життя, щоб сьогодні в усіх куточках нашої Незалежної молодої країни майорів Державний Прапор України.

Безумовно, ці роки незалежності стали випробовуванням для всіх нас — випробовуванням на згуртованість, на самоповагу, на толерантність. А тому, не може бути сумніву, що працелюбний народ України здатен поліпшити життя у своїй власній державі.

Наразі ми з вами є свідками подій, які мають доленосне значення для майбутнього нашої держави, загартовують дух національної самосвідомості, виховують у кожному повагу до своєї Батьківщини, до її прапора та незалежності.

Бажаю Вам і Вашим рідним Миру, спокою та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, успіхів у всіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України та її народу! Нехай Ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним !

 

Голова районної ради

Петро Нагорний

2018-08-23
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх