12 серпня – ДЕНЬ БУДІВЕЛЬНИКА

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем будівельника!

Ваша професія одна з небагатьох, яка спрямована на створення, тому буде затребувана і пошанована завжди.

Будівельна галузь в країні – економіко утворююча. Де працює 1 будівельник, там мають роботу 5-7 фахівців суміжної галузі. Економічні здобутки будівельників формують монолітну міцність усієї держави.

З розвитком нових технологій, робота будівельників стає все більш ефективніше, проте це все одно залишається одним з найбільш трудомістких занять. Високий професіоналізм будівельника – це запорука високої якості вироблених ним робіт. Завдяки Вам зводяться сучасні будинки та школи, дитячі садочки та лікарні, театри і музеї, дороги та мости, створюється і оновлюється інфраструктура нашого району. Завдяки вам розвивається і зміцнюється наша держава.

У день свого професійного свята, прийміть щирі вітання та побажання міцного здоров’я, щастя та достатку. Бажаю Вам і надалі збільшувати Ваш професіоналізм та досягати нових вершин у технології будівництва.

Тому від щирого серця бажаю  всім представникам будівельної галузі  незліченних цікавих проектів та креативних ідей, що знайдуть обов’язкове втілення на користь громадян та всієї країни. Нехай Вас щодня супроводжують успіх, натхнення, позитив, прагнення творити та досягати нових професійних висот.

Життєвого благополуччя, миру, добра та щастя Вам і Вашим родинам.

Петро НАГОРНИЙ

голова районної ради

2018-08-10
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх