Уряд фінансує розвиток регіонів

Уряд щороку збільшує державну підтримку розвитку громад та розбудови інфраструктури. Цього року вона сягає понад 37 млрд грн. Ця сума не включає в себе освітню та медичну субвенції, додаткові дотації, субвенції і дотації соціального захисту населення.

Це кошти на підтримку секторальної регіональної політики, будівництво футбольних полів, субвенції на розвиток медицини у сільській місцевості, інфраструктуру в ОТГ, соціально-економічний розвиток,  місцеві дороги, дитячі садочки, школи, медичні  заклади, підтримку розвитку агровиробництва в регіонах, енергоефективність тощо.

 

Зокрема Уряд підтримує регіони за наступними напрямками і програмами:

За бюджетною програмою «Загальнодержавні заходи у сферах культури та мистецтв, охорони культурної спадщини, вивезення, ввезення і повернення культурних цінностей, державної мовної політики, міжнаціональних відносин, релігії та захисту прав національних меншин» на підтримку та розвиток петриківського розпису передбачено 5 млн грн та на розвиток української пісні – 15 млн грн. Субвенція на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій – 5 млрд грн. Субвенція на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості – 1 млрд грн. Державна підтримка будівництва доступного житла – 100 млн грн Підтримка регіональної політики – 449,5 млн грн Фонд енергоефективності- 1,6 млрд грн Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України – 370 млн грн Фінансова підтримка Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву – 6,85 млн грн Реалізація Загальнодержавної цільової програми «Питна вода України» – 200млн грн Впровадження та координація заходів проекту розвитку міської інфраструктури, заходів в секторі централізованого теплопостачання України, надзвичайної кредитної програми для України, програми розвитку муніципальної інфраструктури України та заходів з відновлення сходу України – 88,9 млн грн Реалізація надзвичайної кредитної програми для відновлення України – 50 млн грн Реалізація Державної цільової економічної програми енергоефективності – 400 млн грн ДФРР – 6 млрд грн. Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад – 1,9 млрд грн.

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проектів в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України – 1,5 млрд грн. Фінансова підтримка заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів – 66 млн грн Підвищення кваліфікації фахівців агропромислового комплексу – 21,5 млн грн Фінансова підтримка заходів в агропромисловому комплексі – 5 млн грн Фінансова підтримка розвитку фермерських господарств – 1 млрд грн Державна підтримка розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними – 300 млн грн Державна підтримка галузі тваринництва – 4 млрд грн Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників – 945 млн грн Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах – 11,5 млрд грн Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво/реконструкцію палаців спорту – 150 млн грн Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України – 34 млн грн. Державна підтримка заходів, спрямованих на зменшення обсягів викидів (збільшення абсорбції) парникових газів, у тому числі на утеплення приміщень закладів соціального забезпечення, розвиток міжнародного співробітництва з питань зміни клімату – 1 млрд грн. Першочергове забезпечення сільських населених пунктів централізованим водопостачанням – 125 млн грн.

 

 

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України.

Офіційний сайт Любешівської районної державної адміністрації

2018-07-27
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх