29 липня – День працівників торгівлі

Шановні працівники торгівлі!

Торговельна справа – одна з найдавніших професій в історії людства. Ви є представниками тієї важливої професії, без якої важко уявити буденне життя кожного. Стрімкий розвиток торговельної галузі, високі якість послуг та культура обслуговування населення — це результат вашої щоденної непростої роботи. Від майстерності та професіоналізму працівників галузі залежить зручність та комфорт кожного мешканця нашого району.

Приємно, що нині не тільки у селищі, а практично у кожному населеному пункті району функціонують одразу кілька торговельних закладів, у яких місцеві мешканці можуть купити все необхідне.

Впевнений, що Ви і надалі сприятимете зміцненню економічного потенціалу нашого краю, підвищення рівня обслуговування населення та насиченню споживчого ринку високоякісними товарами. Нехай і надалі ваші зусилля будуть спрямовані на забезпечення високих темпів розвитку торговельної мережі, удосконалення її інфраструктури, підтримку місцевого та вітчизняного товаровиробника, поліпшення якості сервісу.

Прийміть щирі вітання з професійним святом, бажаю Вам Миру, міцного здоров’я, добробуту в сім’ях, комерційного успіху, ділової ініціативи, стабільності і впевненості у завтрашньому дні. А ваша праця нехай буде щоденно винагороджена щирими посмішками вдячних покупців.

З повагою,

голова районної ради

Петро Нагорний

 

2018-07-27
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх