Шановні жителі Любешівського району!

28 липня православні християни відзначають День Хрещення Київської Русі й день пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира — хрестителя Русі.

Прийняття Київською Руссю християнства стало подією вселенського значення, що на віки визначила духовну долю нашої Церкви й українського народу й донині має величезний вплив на життя суспільства й держави.

Християнство долучило Київську Русь до родини європейських християнських народів, перетворило Київ на одну з твердинь віри, могутню столицю великої держави.

За точним визначенням М.Грушевського: «Часи Володимира Святого, або Великого були кульмінаційною точкою процесу будівництва, завершення механічної еволюції процесу створення Руської, Київської держави».

Вшановуючи хрестителя, будівничого і просвітителя Київської Русі, візьмемо собі за взірцевий приклад його ревність у вірі, наполегливі зусилля в об’єднанні суспільства, натхненне подвижництво в утвердженні й зміцненні його духовно-моральних засад, послідовність і цілеспрямованість у проведенні фундаментальних реформ і перетворень.

Щиро вітаю всіх зі святом! Зичу всім мирного безхмарного неба, родинного щастя, міцного здоров’я і благополуччя! Нехай незламна віра, відчайдушна надія і безкорисна любов кріплять український народ! Віримо, що з Божою поміччю здолаємо всі негаразди в країні, переможемо агресора на Донбасі й заживемо в мирній, процвітаючій та економічно успішній країні!

З повагою,

голова районної ради

Петро Нагорний

 

2018-07-27
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх