ІХ Міжнародний фестиваль з екстремального водного туризму “Поліська регата” завершений

14 – 15 липня 2018 року в Любешівському районі проходив  ІХ Міжнародний фестиваль з екстремального водного туризму «Поліська регата-2018».  20 команд, які стартували 14 липня з селищного парку та підкорювали недоторкану природу Любешівщини, дісталися фінішу на оз. Люб’язь вже 15 липня під оплески гостей дійства. Веслувальники на байдарках із Волині, а також Львова, Києва, Дніпра, Рівненщини та Білорусі – люди, які впевнені, що для всебічного гармонійного розвитку особистості головна запорука – здоровий спосіб життя. Траса змагань складалась із двох етапів. І етап: річка Стохід (смт. Любешів (старт) – с. Сваловичі (проміжний фініш); ІІ етап: р. Прип’ять (с. Сваловичі (старт) – с. Люб’язь (фініш). Заслужену перемогу в змаганнях на байдарках-двійках на довгій дистанції здобула команда з міста Дніпро «Злюки Бобри ІІ» у складі Дзюби Олександра та Яковлева Андрія. Срібними призерами стала команда любешівців –  Веремчука Констянтина та Фесіка Леоніда «Стохід». Бронзу виборола команда «Волинь-Маневичі» (Сергій Наумук та Ясюк Микола). Всі вони отримали кубки та цінні подарунки від спонсорів фестивалю. 

 

Уже дев’ятий рік поспіль спортивне свято проходить за ініціативи Національного природного парку «Прип’ять-Стохід». І як зазначають організатори дійства, аби урізноманітнити сам захід і залучити більше відвідувачів і учасників фестивалю, особливу увагу було присвячено розважальній програмі. Кожен присутній міг долучитись до древнього ремесла – гончарної справи і зробити виріб власними руками.

Гончарне мистецтво для присутніх представляв на Фестивалі майстер Микола Шавула з м. Луцьк. Змайструвати вироби з кольорових стрічок освоївши техніку канзаши навчала Оксана Савчук із Бихова, а підкреслити свій образ замість прикрас на обличчі допомагала майстер боді-арту  Софія Савчук. Свою майстерність з лозоплетіння та плетіння з лика представляв відомий кошикар із Невіра Микола Кацевич, а виставку вишитих ікон – майстриня Руслана Куявович. Поціновувачі різьбярства могли спостерігати за роботою майстрів з різьблення бензопилою по дереву. 

 

Протягом дня для дітей та дорослих діяли атракціони, ярмарки майстрів, спортивні змагання з пляжного волейболу та футболу. Також, в рамках Фестивалю був проведений флешмоб «Україна єдина». Окрім жителів та гостей району, на свято завітали представники Зарічненського району сусідньої Рівненщини на чолі з головою райдержадміністрації Анатолієм Смаглюком та народний депутат України Ірина Констанкевич. Вітаючи присутніх зі святом,  Ірина Мирославівна зазначила, що цей фестиваль знаний не лише на території Волині, а й у цілому по Україні та навіть за кордоном. Свідчення цьому – команди з Білорусі. У ході дійства вона вручила грамоти та подарунки від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» талановитим молодим легкоатлетам краю, зокрема майстрам спорту та призерам численних змагань зі спортивної ходьби. 

 

 

Паралельно спортивним заходам і майстер-класам відбувалась концертна програма за участі аматорських фольклорних колективів села Люб’язь «Вербиченька», села Невір «Пацьорки» та солістів Зарічненського РБК. І чудовим завершення заходу був виступ музичних виконавців, зокрема гурту «Carlos Bandos» та учасниці «Х-фактору», переможниці «Караоке на майдані»  Анни Сліпчук. Звичайно, подібні заходи не відбуваються без спонсорської допомоги. Отож, спонсорами у проведенні Фестивалю виступили: головний спонсор – ТМ «Кormil», депутат обласної ради – Микола Бущук, ТзОВ «Євротехінов-ЕТІ», Благодійний фонд Ігоря Палиці «Тільки разом», Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», громадська організація «Батьківщина молода», магазин побутової техніки «Електрон», Товариство з обмеженою відповідальністю «Луцьккомунбуд», караоке-диско-бар «Штольня», ТзОВ «Аквапрінт» – рекламна агенція повного циклу, Благодійний фонд «Волинська родина» імені Ігоря Єремеєва.

Фото:https://www.facebook.com/novezittya.in.ua/posts/268090733775343

Інформація:https://www.facebook.com/lbsadm.gov.ua/posts/495074054258524

 

 

 

2018-07-16
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх