Село моє, для мене ти єдине!

Село моє, для мене ти-єдине,

Для мене –ти найкраще на землі.

Частинка серця й України,

В тобі мої всі радощі й жалі.

Шановні жителі села Судче!

                                                              Щиро вітаємо Вас з Днем села!

День народження села Судче – особливе свято, яке об’єднує всіх, хто любить свою землю, всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись щоб залишитись тут назавжди.

Усі досягнення, якими славиться село, складаються із щоденної праці, знань і талантів його мешканців. Саме вашими спільними зусиллями створюється неповторний образ села Судче, зберігається його історія та закладається майбутнє. Адже успіхи села – це перш за все успіхи його жителів – працелюбних, добрих і чесних людей.

У такі свята, як день народження села, кожен відчуває себе частинкою великої родини. Ми маємо об’єднатися у любові до нашої малої Батьківщини, працювати і жити для її добра, допомагати тим, хто цього потребує.

Особлива шана та подяка людям старшого покоління, чия мудрість та життєвий досвід нині допомагають молодим розвивати рідне село та підтримувати славетні традиції свого народу, а також людям теперішнього покоління, які за покликом серця, починаючи з 2014 року по даний час відстоюють суверенітет та незалежність нашої молодої держави. Хвилиною мовчання згадаємо уродженця села Судче – Івана  Хрупчика… Звісно ніколи не заживе рана від тяжкої втрати у серцях батьків, але, можливо, думка про те, що син загинув за Україну, за нас, хоч трохи підтримуватиме їх у тяжкому горі.

Від щирого серця й від усієї душі зичимо вам, дорогі мешканці села,мирного безхмарного неба, здоров’я, щастя, добра, достатку, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення, на нові добрі починання.

З повагою,

голова Любешівської районної ради Петро Нагорний

депутатський корпус районної ради та її виконавчий апарат

 

2018-07-15
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх