Привітання голови районної ради з нагоди Дня державної служби

Шановні державні службовці!

Щиро вітаю вас із професійним святом!

Люди, які обирають державну службу, заслуговують на глибоку повагу, адже на їхніх плечах – нелегка ноша відповідальності за добробут нашого народу. Працювати в державних органах, забезпечувати виконання завдань і функцій держави – почесна справа, від виконання якої залежить успіх політичних, економічних та соціальних перетворень, благополуччя людей, їхнє ставлення до влади.

Висловлюю щиру вдячність за сумлінну та наполегливу працю ветеранам, які більшу частину свого життя присвятили державній службі та нині перебувають на заслуженому відпочинку.

Тож нехай ваші дії будуть мудрими, а щоденна робота викликає повагу та довіру громадян. Бажаю, щоб кожен день вашого життя був щасливим і радісним, а родинне тепло і затишок допомагали у виконанні почесного й відповідального обов’язку.

Від душі бажаю вам та вашим родинам мирного безхмарного неба, світлих життєвих обріїв, добра, щастя, міцного здоров’я і задоволення від такої почесної праці. Нехай із вами зажди будуть талановиті однодумці та колеги, відрі друзі.

З повагою,

Голова районної ради

Петро Нагорний

2018-06-23
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх