ЗВЕРНЕННЯ голови районної ради з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Шановні краяни!

 Друга світова війна кривавим смерчем прокотилася територією більшістю країн світу. А дата 22 червня 1941 року назавжди залишиться трагічною сторінкою історії України. Схід сонця, такий довгоочікуваний для тодішніх випускників, затьмарили німецькі літаки, з яких полетіли бомби на мирні міста і села… Найжорстокіші випробування і нелюдські страждання, колосальні жертви і скалічені долі, загублене дитинство і втрачена юність – таке назавжди залишається в історичній пам’яті. Кожна родина і кожна людина, незалежно  від віку, статі та соціального стану, були втягнуті у жорстокий вир війни, а територія України стала одним із вирішальних театрів бойових дій, де двічі прокотилися смертоносні фронтові вали.

Гіркі спогади про те лихоліття не полишають нас, вони передаються від батьків до дітей, з покоління у покоління. Тому наш священний обов’язок – навіки зберегти пам’ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму. Життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників.

Ніхто не забутий! Ніщо не забуте! Вічна пам’ять загиблим!

Сьогодні, потерпаючи від кривавої військової агресії на сході країни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Українці знову зі зброєю в руках захищають кордони країни, свободу та власний демократичний вибір. Україна знову втрачає своїх синів та дочок, які пішли у безсмертя, з честю захищаючи незалежність від зазіхань новоявленого агресора, суверенітет держави, мирних громадян.

Вічна і світла їм пам’ять! Честь і слава живим Героям!

Переконаний, що спільними зусиллями ми неодмінно відновимо цілісність держави, встановимо мир на нашій землі. Це священний обов’язок кожного перед жертвами Другої світової війни та Героями, які полягли за волю і європейський вибір Українського народу.

Миру, єдності, сили та стійкості всім нам, дорогі співвітчизники.

Слава Україні! Героям Слава!

 

 Голова

Любешівської районної ради                                                      Петро Нагорний

2018-06-22
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх