Вітання голови районної ради з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника

З нагоди вашого професійного свята прийміть сердечну подяку за вашу віддану працю, безмежне милосердя, професійність, високу моральність та лікарську честь.

Ви несете на собі величезний тягар чужого болю та відповідальності, адже у ваших руках – людські життя. Професія, яку ви обрали, заслуговує на найвищу похвалу, захоплення і повагу. Знання і вміння лікаря, який рятує життя тисяч людей, завжди користується пошаною і цінувалися як особливий талант.

 

Найтепліших слів вдячності заслуговують медичні працівники, які рятують тих, хто на Сході України боронить кордони рідної держави.

Реформа системи медичного обслуговування неможлива без вагомої підтримки, досвіду та прагнення змін на краще кожного медичного працівника й лікаря, адже запорукою успіху є наші спільні зусилля на шляху до єдиної мети.

 

Від усього серця вітаю вас із професійним святом і бажаю вам мирного безхмарного неба, міцного здоров’я, успіхів, наснаги, достатку та доброго настрою. Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю! Зі святом вас! Щастя вам і добра! Нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією!

З повагою,

Голова районної ради
Петро Нагорний
2018-06-17
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх