Звернення голови Любешівської районної ради Петра Нагорного з нагоди Всесвітнього дня донора

14 червня  Україна, як і все світове співтовариство, відзначає Всесвітній день донора крові. Це ще зовсім молоде свято було засновано під егідою ООН у травні 2005 року на Всесвітній асамблеї охорони здоров’я ООН у Женеві з метою залучення здорових людей до донорства крові, оскільки щомиті в усьому світі у людей будь-якого віку і походження виникає потреба в переливанні крові за життєвими показаннями.

Всесвітній день донора крові дозволяє дещо глибше усвідомити значення добровільної здачі крові, адже кожен донор, який здає кров безоплатно, робить свій безцінний внесок у добру справу — порятунок людських життів.

Для нашої країни питання донорства крові вкрай актуальне. Особливо тепер,  коли Україна переживає нелегкі часи збройної агресії на тимчасово окупованих територіях. Наші мужні воїни, які героїчно відстоюють територіальну цілісність країни, при пораненнях потребують у доступі до безпечних запасів крові, яких постійно не вистачає.

То ж, шановні жителі району, я закликаю Вас проявити благородність і розуміння та стати донорами крові!

А вже існуючим донорам від щирого серця висловлюю безмежну подяку за добро, милосердя та чуйність і, звісно ж, бажаю міцного здоров’я, наснаги та гарного самопочуття. В Ваших руках життя людей. І Ви рятуєте їх, поділившись частинкою своєї крові.

Дякую Вам!

З повагою,

Голова

Любешівської районної ради                                                                 Петро Нагорний

2018-06-14
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх