У Любешові відбувся боксерський турнір

Цьогорічне літо на Любешівщині розпочалось по-спортивному – 2 та 3 червня в селищному парку відбувся Міжнародний турнір з боксу, присвячений пам’яті Ігоря Єремеєва – українського бізнесмена і політика, народного депутата України.

Організаторами турніру виступили – Фонд Степана Івахіва «Патріоти Волині», Федерація боксу у Волинській області, Любешівська районна державна адміністрація та районна рада, Любешівська селищна рада, відділ з питань фізичної культури та спорту Волинської облдержадміністрації та неодноразовий призер і чемпіон Європи і світу з кікбоксінгу, чемпіон України з боксу, віце-президент федерації боксу, уродженець с. Залізниці Іван Швайко.

Райцентр вперше приймав змагання такого масштабу, адже для участі у турнірі до Любешова приїхали 150 боксерів з Житомирської, Івано-Франківської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької та Волинської областей, команда міста Київ, а також з ближнього зарубіжжя – боксери із Республіки Білорусь.

Серед поважних гостей та членів організаційного комітету, які завітали на церемонію урочистого відкриття турніру – народний депутат України Івахів Степан Петрович, генерал-майор міліції, почесний Президент Волинської федерації кікбоксингу Швидкий Віктор Васильович, перший заступник голови Любешівської райдержадміністрації Фесик Сергій Іванович, голова районної ради Нагорний Петро Никонович, голова Любешівської селищної ради Кух Олег Іванович, представник відділення боксу дитячо-юнацької спортивної школи №5 міста Пінська Республіки Білорусь Березюк Олександр Олександрович та брат Ігоря Єремеєва Євген Миронович Єремеєв.

Після офіційної частини та оголошення суддівської колегії розпочались безпосередні змагання.

Упродовж двох днів тривали запеклі сутички за вихід у фінал турніру. І ось, у безкомпромісній боротьбі визначились найкращі боксери, які у 17 фінальних поєдинках виборювали звання чемпіонів Міжнародного турніру.

Учасники змагалися у наступних вагових категоріях:
– чоловіки до 22-х років – 64, 69, 75, 81 кг;
– молодь 2000 – 2001 рр.н. – 56, 60, 64, 69, 75, 81, +91 кг;
– юніори 2002 – 2003 рр.н. – 44-46, 48, 50, 52, 54, 57, 60, 63, 66, 70, 80.

Змагання такого рівня проходили згідно діючих правил АІВА.

Представниками Любешівщини на даному турнірі були боксери – вихованці спортивного клубу «УДАР» (тренер Созон Смаль). Із 36 золотих медалей чотири – у любешівських боксерів: Петрика Валентина (вагова категорія 33 кг), Ходаківського Назарія (вагова категорія 34 кг), Бущука Мирослава (молодь 2000 – 2001 рр.н. – 60 кг) та Швирида Андрія (чоловіки +91 кг). За крок до перемоги зупинився Ковальчук Дмитро (чоловіки 69 кг), який в спарингу за рішенням суддів отримав нічию.

Кожний бій був по-своєму хвилюючим та важким, які глядачі підтримували бурхливими оплесками. Проте найбільш вражаючим видовищем був двобій крайніх учасників змагань – Швирида Андрія (Любешів) та Рибачука Сергія (Луцьк) (вагова категорія чоловіки +91), в якому наш земляк в першому раунді здобув перемогу нокаутом.

Переможці та призери змагань отримали грамоти, медалі та статуетки. За рішенням суддів кращими боксерами змагань стали Багіров Ельдар (Івано-Франківськ) та Швирид Андрій (Любешів), які були нагороджені кубками, сувенірами та цінними подарунками.

2018-06-04
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх