Відбулась 26 позачергова сесія районної ради

21 травня 2018 року у залі засідань адмінбудинку відбулась 26 позачергова сесія районної ради.

На засідання із 34 депутатів прибуло 27.

На сесію районної ради запрошувались: перший заступник голови райдержадміністрації, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, голова районного суду, начальник Любешівського відділу Маневицької місцевої прокуратури Волинської області, начальник Ратнівського МРВ УСБУ у Волинській області, начальник Любешівського відділення поліції Камінь-Каширського відділу Головного управління Національної поліції у Волинській області, керівники підприємств,установ, організацій і територіальних підрозділів виконавчої влади, селищний голова, сільські голови, депутати Волинської обласної ради від Любешівського району, помічник-консультант народного депутата України, представники політичних партій, громадських організацій, засобів масової інформації.

Голова районної ради зачитав:

 1. Відповідь Волинської обласної державної адміністрації на Звернення депутатів Любешівської районної ради до голови Верховної Ради України, голови Кабінету Міністрів України, голови Волинської обласної ради, голови Волинської обласної державної адміністрації, в. о. генерального директора ПАТ “Укрпошта” з приводу неефективності оптимізації поштової галузі та визнання монополістом ПАТ “Укрпошта”.
 2. Відповідь Народного депутата Констанкевич Ірини мирославівни на звернення голови районної ради щодо вирішення проблеми яка стосується забезпечення скрапленним балонним газом жителів району.

На розгляд депутатів було винесено 17 запитань, зокрема:

 1. Про вихід із засновників юридичної особи музеюпартизанської Слави села Лобна.
 2. Про внесення змін до Програми забезпечення виконання Любешівською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2018 рік.
 3. Про безоплатну передачу юридичних осіб та майна закладів загальної середньої освіти Любешівського району зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району у комунальну власність Любешівської селищної ради.
 4. Про безоплатну передачу закладів загальної середньої освіти Любешівського району та майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району у комунальну власність Любешівської селищної ради.
 5. Про безоплатну передачу Любешівського районного будинку дитячої та юнацької творчості та майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району у комунальну власність Любешівської селищної ради.
 6. Про безоплатну передачу юридичної особи та майна Любешівської дитячо-юнацької спортивної школи Любешівського району зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району у комунальну власність Любешівської селищної ради.
 7. Про безоплатну передачу юридичної особи та майна Залізницького закладу дошкільної освіти «Дитячий садок «Сонечко»» та дошкільних навчальних закладів Любешівського району і майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району у комунальну власність Любешівської селищної ради.
 8. Про безоплатну передачу майнових прав на юридичну особу Державну центральну районну аптеку №33 та майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району у комунальну власність Любешівської селищної ради.
 9. Про безоплатну передачу майна спільної власності  територіальних громад сіл, селища Любешівського району.
 10. Про безоплатну передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району, що знаходиться на балансі Любешівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
 11. Про затвердження розпоряджень голови районної державної адміністрації.
 12. Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2017 № 21/18 «Про районний бюджет на 2018 рік».
 13. Про погодження отримання Державною центральною районною аптекою № 33 кредитного ліміту на поточний рахунок.
 14. Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року № 21/4 «Про персональний склад постійних комісій Любешівської районної ради VІІ скликання».
 15. Про підтримку звернення Президента України до до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні.
 16. Про звернення депутатів Любешівської районної ради до Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки України, Волинської обласної державної адміністрації, Волинської обласної ради, народних депутатів України від Волині щодо ремонтно-відновлювальних робіт Любешівського технічного коледжу Луцького НТУ.
 17. Різне.

Всі вищезазначені рішення були прийняті та підтримані депутатами.

 

 

2018-05-21
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх