20 травня Україна відзначила День банківського працівника

У День банківських працівників, як правило, з неба йде грошовий дощ, клієнтів водять на екскурсії в сейф, де дозволяють брати експонати додому, а на касі не буває черг. Жарт. У банку не буває днів без черг!

День банківських працівників відзначається в Україні щорічно 20 травня.
Цим святом держава, відповідно до Указа Президента України від 6 матра 2004 року № 316/04, підкреслює важливу роль банківської системи і значний внесок банківських працівників у розвиток економіки України та забезпечення її фінансової стабільності.
За роки незалежності в Україні побудована сучасна кредитно-фінансова система, запроваджена національна грошова одиниця, забезпечена її стабільність. Національний банк України створив електронну систему проведення розрахунків між банківськими установами та суб’єктами господарювання, казначейство, інші установи, організації та підприємства, які забезпечують повноцінне функціонування системи банків країни.
Для того щоб працювати в банку, потрібно бути чесним, досить педантичним, вміти спілкуватися з людьми і поводитися з грошима. Банківські працівники — серйозні фахівці. Вони завжди в курсі змін на валютному та фінансовому ринках, вони знають все про економіку, але при цьому з нагоди не відмовляться завести вам кредитну картку або допомогти оплатити комунальні послуги.
Успіхів, розвитку і процвітання Вашої справи, творчих сил та наснаги!
2018-05-21
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх