СКЛИКАЄТЬСЯ ПОЗАЧЕРГОВА 26 СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ

Відповідно до розпорядження голови Любешівської районної ради від 14 травня 2018 року № 35-р 21 травня 2018 року скликається позачергова двадцять шоста сесія Любешівської районної ради сьомого скликання.

На розгляд депутатів виносяться наступні питання:

 1. Про вихід із засновників юридичної особи музею Партизанської Слави села Лобна.
 2. Про внесення змін до Програми забезпечення виконання Любешівською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2018 рік.
 3. Про безоплатну передачу юридичних осіб та майна закладів загальної середньої освіти Любешівського району зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району у комунальну власність Любешівської селищної ради.
 4. Про безоплатну передачу закладів загальної середньої освіти Любешівського району та майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району у комунальну власність Любешівської селищної ради.
 5. Про безоплатну передачу Любешівського районного будинку дитячої та юнацької творчості та майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району у комунальну власність Любешівської селищної ради.
 6. Про безоплатну передачу юридичної особи та майна Любешівської дитячо-юнацької спортивної школи Любешівського району зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району у комунальну власність Любешівської селищної ради.
 7. Про безоплатну передачу юридичної особи та майна Залізницького закладу дошкільної освіти «Дитячий садок «Сонечко»» та дошкільних навчальних закладів Любешівського району і майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району у комунальну власність Любешівської селищної ради.
 8. Про безоплатну передачу майнових прав на юридичну особу Державну центральну районну аптеку №33 та майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району у комунальну власність Любешівської селищної ради.
 9. Про безоплатну передачу майна спільної власності  територіальних громад сіл, селища Любешівського району.
 10. Про безоплатну передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району, що знаходиться на балансі Любешівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
 11. Про затвердження розпоряджень голови районної державної адміністрації.
 12. Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2017 № 21/18 «Про районний бюджет на 2018 рік».
 13. Про погодження отримання Державною центральною районною аптекою № 33 кредитного ліміту на поточний рахунок.
 14. Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року № 21/4 «Про персональний склад постійних комісій Любешівської районної ради VІІ скликання».
 15. Про підтримку звернення Президента України до до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні.

На сесію районної ради запрошуються керівники підприємств, установ, організацій і територіальних підрозділів органів виконавчої влади, селищний, сільські голови, представники політичних партій, громадських організацій, засобів масової інформації.

Сесія відбудеться в залі засідань адміністративного будинку. Початок об 11.00.

2018-05-17
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх