Відбулась 25 позачергова сесія районної ради

20 квітня 2018 року у залі засідань адмінбудинку відбулась 25 позачергова сесія районної ради.

На засідання із 34 депутатів прибуло 27.

На сесію районної ради запрошувались: перший заступник голови райдержадміністрації, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, голова районного суду, начальник Любешівського відділу Маневицької місцевої прокуратури Волинської області, начальник Ратнівського МРВ УСБУ у Волинській області, начальник Любешівського відділення поліції Камінь-Каширського відділу Головного управління Національної поліції у Волинській області, керівники підприємств,установ, організацій і територіальних підрозділів виконавчої влади, селищний голова, сільські голови, депутати Волинської обласної ради від Любешівського району, помічник-консультант народного депутата України, представники політичних партій, громадських організацій, засобів масової інформації.

Голова районної ради зачитав:

– відповідь начальника філії «Маневицька ДЕД» Гаврилюка В.П., начальника служби автомобільних доріг у Волинській області Посполітака А.Г., директора департаменту інфраструктури та туризму Волинської ОДА І. Миркина на запит депутата районної ради Андрушкевича В.М. від 25.01.2018 року щодо ремонту автодороги між селами Седлище-Угриничі;

– відповідь Міністерства екології та природних ресурсів України та відповідь Державного агентства водних ресурсів на рішення Любешівської районної ради від 22.02.2018 року про звернення трудового колективу Любешівського управління водного господарства щодо питання реорганізації установи;

– відповідь директора департаменту інфраструктури та туризму Волинської ОДА І.Мирки на запит депутата районної ради Кушнерика О.М. щодо ремонту автодороги між селами Великий Курінь-Проходи.

На розгляд депутатів було винесено 11 запитань, зокрема:

 1. Про безоплатну передачу юридичної особи та майна Любешівської дитячої музичної школи зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району у комунальну власність Любешівської селищної ради
 2. Про безоплатну передачу юридичної особи та майна Любешівського районного будинку культури зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району у комунальну власність Любешівської селищної ради.
 3. Про безоплатну передачу закладів культури Любешівського району та майна закладів культури зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району у комунальну власність Любешівської селищної ради.
 4. Про реорганізацію Любешівської районної централізованої бібліотечної системи шляхом виділу та передачі бібліотек-філій зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району у комунальну власність Любешівської селищної ради.
 5. Про внесення змін до Програми протидії незаконному видобутку корисних копалин на території району на 2016-2017 роки та продовження терміну дії на 2018 рік.
 6. Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати на 2018 рік при здійсненні будівництва об’єктів за рахунок коштів районного бюджету.
 7. Про внесення змін до Районної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури та спорту на 2017 – 2020 роки.
 8. Про входження у склад засновників юридичної особи Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Любешівської райдержадміністрації та затвердження Положення в новій редакції.
 9. Про безоплатну передачу юридичної особи та майна Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Любешівської районної ради зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району у комунальну власність Любешівської селищної ради.
 10. Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2017 № 21/18 «Про районний бюджет на 2018 рік».
 11. Про підтримку колективного Звернення пенсіонерів-державних службовців до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства соціальної політики України, Пенсійного фонду України, народного депутата України Констанкевич І.М. щодо врегулювання на законодавчому рівні питання перерахунку (осучаснення) розмірів пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про державну службу», які не перераховувалися з 2008 року, підтримане рішенням Маневицької районної ради від 28.03.2018 року №29/13.

Всі вищезазначені рішення були прийняті та підтримані депутатами.

2018-04-20
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх