СКЛИКАЄТЬСЯ ПОЗАЧЕРГОВА 25 СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ

Відповідно до розпорядження голови Любешівської районної ради від 17 квітня 2018 року № 28-р     20 квітня 2018 року скликається позачергова двадцять п’ята сесія Любешівської районної ради сьомого скликання.

На розгляд депутатів виносяться наступні питання:

 1. Про безоплатну передачу юридичної особи та майна Любешівської дитячої музичної школи зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району у комунальну власність Любешівської селищної ради
 2. Про безоплатну передачу юридичної особи та майна Любешівського районного будинку культури зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району у комунальну власність Любешівської селищної ради.
 3. Про безоплатну передачу закладів культури Любешівського району та майна закладів культури зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району у комунальну власність Любешівської селищної ради.
 4. Про реорганізацію Любешівської районної централізованої бібліотечної системи шляхом виділу та передачі бібліотек-філій зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району у комунальну власність Любешівської селищної ради.
 5. Про внесення змін до Програми протидії незаконному видобутку корисних копалин на території району на 2016-2017 роки та продовження терміну дії на 2018 рік.
 6. Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати на 2018 рік при здійсненні будівництва об’єктів за рахунок коштів районного бюджету.
 7. Про внесення змін до Районної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури та спорту на 2017 – 2020 роки.
 8. Про входження у склад засновників юридичної особи Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Любешівської райдержадміністрації та затвердження Положення в новій редакції.
 9. Про безоплатну передачу юридичної особи та майна Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Любешівської районної ради зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району у комунальну власність Любешівської селищної ради.
 10. Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2017 № 21/18 «Про районний бюджет на 2018 рік».
 11. Про підтримку колективного Звернення пенсіонерів-державних службовців до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства соціальної політики України, Пенсійного фонду України, народного депутата України Констанкевич І.М. щодо врегулювання на законодавчому рівні питання перерахунку (осучаснення) розмірів пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про державну службу», які не перераховувалися з 2008 року, підтримане рішенням Маневицької районної ради від 28.03.2018 року №29/13.

На сесію районної ради запрошуються керівники підприємств, установ, організацій і територіальних підрозділів органів виконавчої влади, селищний, сільські голови, представники політичних партій, громадських організацій, засобів масової інформації.

Сесія відбудеться в залі засідань адміністративного будинку. Початок о 10.00.

2018-04-19
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх