З Великоднем!

Шановні жителі Любешівського району!

Щиро вітаємо Вас з Великоднем!

Воскресіння Христове – свято, яке возвеличує людей та єднає з Творцем, виводить нас за межі земного життя, за рамки суєтної буденності. У цей день з року в рік серця усіх наповнюються світлою радістю. Це свято є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над темрявою, віри над безнадією. Великодні дні  спонукають нас по-новому подивитися на світ, бути добрішими, милосерднішими, благороднішими, терплячішими один до одного.

Україна нині, як ніколи, потребує щирої молитви, Божого захисту, мудрості й любові наших сердець.

Радість небесного Воскресіння – це насамперед краса земних справ, висота помислів і щирість почуттів, це Божа іскра у великому й малому. Тож святкуймо Великдень з вірою в те, що Любов завжди переможе темряву, у душі, в оселі, у державі .

Сердечно  вітаючи Вас зі світлим днем  Христового Воскресіння, бажаємо Вам душевної рівноваги і гармонії, спокою, миру і добробуту. Нехай світло пасхальної свічки зігріє ваші серця, а тепло родинного вогнища і непохитна віра додають сил і наснаги до нових звершень. Нехай одвічні християнські цінності об’єднають нас у прагненні жити в мирі, творити добро і щасливе майбутнє. Нехай у цей Великий День теплі писанкові барви звучать у Вашому серці найсвітлішою надією. Злагоди, достатку, віри і щирої любові Вам та Вашим родинам!

 Зі святом Вас, шановні любешівці!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

                                         

Голова районної ради        

Петро Нагорний        

 

2018-04-06
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх