З Великоднем!

Шановні жителі Любешівського району!

Щиро вітаємо Вас з Великоднем!

Воскресіння Христове – свято, яке возвеличує людей та єднає з Творцем, виводить нас за межі земного життя, за рамки суєтної буденності. У цей день з року в рік серця усіх наповнюються світлою радістю. Це свято є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над темрявою, віри над безнадією. Великодні дні  спонукають нас по-новому подивитися на світ, бути добрішими, милосерднішими, благороднішими, терплячішими один до одного.

Україна нині, як ніколи, потребує щирої молитви, Божого захисту, мудрості й любові наших сердець.

Радість небесного Воскресіння – це насамперед краса земних справ, висота помислів і щирість почуттів, це Божа іскра у великому й малому. Тож святкуймо Великдень з вірою в те, що Любов завжди переможе темряву, у душі, в оселі, у державі .

Сердечно  вітаючи Вас зі світлим днем  Христового Воскресіння, бажаємо Вам душевної рівноваги і гармонії, спокою, миру і добробуту. Нехай світло пасхальної свічки зігріє ваші серця, а тепло родинного вогнища і непохитна віра додають сил і наснаги до нових звершень. Нехай одвічні християнські цінності об’єднають нас у прагненні жити в мирі, творити добро і щасливе майбутнє. Нехай у цей Великий День теплі писанкові барви звучать у Вашому серці найсвітлішою надією. Злагоди, достатку, віри і щирої любові Вам та Вашим родинам!

 Зі святом Вас, шановні любешівці!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

                                         

Голова районної ради        

Петро Нагорний        

 

06.04.2018
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районої ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх