Відбулося засідання постійної комісії з питань промисловості, будівництва, транспорту, торгівлі, сільського господарства, земельних відносин та розвитку туризму

20 березня 2018 року відбулося засідання постійної комісії з питань промисловості, будівництва, транспорту, торгівлі, сільського господарства, земельних відносин та розвитку туризму.

Із 8 членів постійної комісії прибули 6.

На порядок денний виносилося 9 питань.

Перший заступник голови Любешівської районної державної адміністрації Фесика С. І. доповів по питаннях «Про результати виконання Програми економічного і соціального розвитку Любешівського району на 2017 рік. Про Програму економічного і соціального розвитку Любешівського району на 2018 рік та Звіт «Про здійснення повноважень, делегованих районною радою районній державній адміністрації за 2017 рік»

Також депутати заслухали наступні питання:

– Про продовження на 2018 рік терміну дії Програми забезпечення містобудівною документацією населених пунктів та території Любешівського району на 2011-2017 роки.

– Начальник відділу інвестицій та інфраструктури райдержадміністрації Полікарчик Наталія Миколаївна доповіла про стан автобусного сполучення в Любешівському районі.

Зокрема, було обговорено питання щодо легалізації пасажирських перевезень та запропоновано підготувати текст звернення від імені депутатів районної ради до Управління Укртрансбезпеки у Волинській області з відповідного питання.

– Про організацію заготівлі вторинних рослинних ресурсів місцевого значення на території району у 2018 році.

– Про продовження терміну дії на 2018 рік Комплексної програми розвитку галузі агропромислового комплексу в районі на 2016-2017 роки.

– Про хід виконання Програми протидії незаконному видобутку корисних копалин на території району на 2016-2017 роки.

– Про продовження на 2018 рік терміну дії Програми протидії незаконному видобутку корисних копалин на території району на 2016-2017 роки.

Всі проекти рішень постійної комісії з питань промисловості, будівництва, транспорту, торгівлі, сільського господарства, земельних відносин та розвитку туризму були підтримані одноголосно.

2018-03-22
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх