День працівника податкової та митної справи України.

Ураховуючи значну роль органів доходів і зборів у забезпеченні єдності та цілісності податкової і митної політики держави на початку весни, 18 березня, відповідно до Указу Президента України відзначається професійне свято – День працівника податкової та митної справи України. Від роботи цих фахівців залежить майбутнє нашої країни у сфері економічного розвитку, налагодження торговельних зв’язків з іншими країнами, відкриття нових транспортних коридорів.

Шановні працівники податкової та митної справи України!

Від Вашої злагодженої та професійної роботи залежить добробут нашої країни. Завдання, які сьогодні стоять перед митною та податковою службами України, вимагають внутрішньої мобілізації зусиль, відкритого діалогу з громадськістю та представниками бізнес-структур для захисту національних інтересів держави, її подальшої інтеграції до світового економічного простору.

Тож прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята.

Сердечно бажаю Вам принциповості і відповідальності в повсякденній роботі. Нехай кожен день наповнює Вас енергією оновлення, дарує оптимізм і наснагу Вам і вашим родинам – міцного здоров’я, щастя, нових професійних досягнень та благополуччя.

 

Голова ради                           П. Н. Нагорний

 

 

 

 

2018-03-18
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх