День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Щорічно  у третю неділю березня в Україні відзначається День працівників житлово-комунального  господарства  і побутового обслуговування  населення.

Немає іншої галузі яка була б так тісно пов’язана із забезпеченням комфортного проживання людей, життєдіяльності підприємств і установ, лікарень, шкіл і дитячих садків. Сьогодні комунальні блага стали звичною справою, що ніхто і не замислюється скільки потрібно докласти сил для їх стабільного функціонування. Благополуччя кожного будинку, кожної родини багато в чому залежить від надійності надання послуг, від професіоналізму і відповідальності людей, що працюють у цій сфері.

Пріоритетним завданням органів влади всіх рівнів є створення комфортних умов для життя людей у нашому районі, що, відповідно, вимагає від фахівців галузей творчої роботи над розвитком житлово-комунального господарства та сфери послуг.

Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення Любешівщини!

Від імені депутатського корпусу районної ради та від себе особисто щиро і сердечно вітаємо вас із професійним святом.

Висловлюємо вдячність усім, на кого покладено важливу роль у  забезпеченні діяльності господарського комплексу району, задоволенні потреб людей у повсякденних і життєво необхідних послугах.

Щиро бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя і успіхів у нелегкій, але такій потрібній справі.  Хорошого весняного настрою, наснаги, злагоди і світлого майбутнього,  ініціативи й діловитості у виконанні професійних завдань. Тож нехай слова людської вдячності щоденно зігрівають вашу душу та дарують натхнення. Миру вам та вашим сім’ям!

 

Голова ради                           П. Н. Нагорний

2018-03-18
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх