Відбулося засідання постійної комісії з гуманітарних питань

15 березня 2018 року відбулося засідання постійної комісії з гуманітарних питань.

Із 8 членів постійної комісії прибули 5.

На порядок денний виносилися 12 питань.

Перший заступник голови Любешівської районної державної адміністрації Фесика С. І. доповів по питаннях «Про результати виконання Програми економічного і соціального розвитку Любешівського району на 2017 рік. Про Програму економічного і соціального розвитку Любешівського району на 2018 рік та «Про звіт про здійснення повноважень, делегованих районною радою районній державній адміністрації за 2017 рік»

Депутати запропонували внести  зміни до Програми економічного і соціального розвитку Любешівського району на 2018 рік , а саме щодо виділення коштів на перекриття будинку культури с. Деревок.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Оласюк Зінаїда Василівна рекомендувала для затвердження районною радою нову Районну комплексну програму з питань підтримки сім’ї, протидії торгівлі людьми та забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків на період до 2021 року.

Також депутати заслухали звіти, а саме:

– Про хід виконання у 2017 році Районної цільової програми соціального захисту населення на 2015-2018 роки.

– Про результати виконання Районної програми підтримки демобілізованих учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2017 рік. Про продовження терміну дії Районної програми підтримки демобілізованих учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2018 рік.

– Про результати виконання Програми зайнятості населення Любешівського району на період до 2017 року.

– Про роботу районного будинку культури по якісному наданню послуг жителям району у 2017 році.

Низку питань члени постійної комісії поставили в. о. директора Любешівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Кресс Н. В, щодо працевлаштування учасників АТО та директору Любешівського районного будинку культури Ковальчуку А. С., щодо створення духового оркестру.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Кух В.І. інформував, що у зв’язку із прийняттям Закону України «Про освіту», постанови Кабінету Міністрів України від 12.07.2017 року №545 «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр» виникла необхідність створення інклюзивно-ресурсного центру у Любешівському районі та ознайомив з Положенням про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Любешівської районної ради.

Розглянули питання  «Про ліквідацію Об’єднаного трудового архіву сіл, селища Любешівського району».

Всі проекти рішень членами постійної комісії з гуманітарних питань були підтримані одноголосно.

2018-03-16
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх