Засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності, боротьби із злочинністю

14 березня 2018 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності, боротьби із злочинністю.

На засіданні були присутні наступні члени комісії:

Добровольська Г. Ф., Коренчук Т. Ю., Кушнерик О. М., Олішкевич П. М., Хрупчик В. М.

Відсутні з поважних причин: Хомич А. В., Хвесик С. В.

На засіданні розглянуто 13 питань.

Зокрема, члени комісії заслухали начальника відділу інвестицій та інфраструктури райдержадміністрації Полікарчик Наталію Миколаївну «Про результати виконання Програми економічного і соціального розвитку Любешівського району на 2017 рік. Про Програму економічного і соціального розвитку Любешівського району на 2018 рік» та «Про звіт про здійснення повноважень, делегованих районною радою районній державній адміністрації за 2017 рік».

Слухали начальника Любешівського відділення поліції Камінь-Каширського відділу Головного управління Національної поліції у Волинській області щодо стану боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району за 2017 рік та прокурора Любешівського відділу Маневицької місцевої прокуратури Волинської області Смітюх Оксану Олександрівну щодо дотримання законності та протидії злочинності на території району за 2017 рік.

Начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Любежанін Микола Тимофійович доповів «Про хід виконання у 2017 році Програми протидії незаконному видобутку корисних копалин на території району на 2016-2017 роки», а керівник апарату Любешівської райдержадміністрації Ковальчук Тамара Іванівна – «Про результати виконання Програми забезпечення виконання районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2017 рік. Про Програму забезпечення виконання Любешівською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2018 рік».

Були рекомендовані для затвердження такі нові  Програми, а саме: члени комісії заслухали начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Оласюк Зінаїду Василівну, яка доповіла  про Районну комплексну програму з питань підтримки сім’ї, протидії торгівлі людьми та забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків на період до 2021 року та головного  спеціаліста з питань мобілізаційної та оборонної роботи апарату райдержадміністрації Бусько Наталію Костянтинівну, яка доповіла про Програму підтримки окремих військових формувань, які знаходяться на території Любешівського району, та забезпечення виконання інших завдань з оборони на 2018 рік.

Заслухали звіти про виконання Програми розвитку місцевого самоврядування у Любешівському районі на 2016-2017 роки та Програми підтримки окремих військових формувань, які знаходяться на території Любешівського району, та забезпечення виконання інших завдань з оборони у 2017 році.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Любешівської райдержадміністрації Кух Василь Ілліч ознайомив з Положенням про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Любешівської районної ради.

Розглянули ряд інших питань:  «Про ліквідацію Об’єднаного трудового архіву сіл, селища Любешівського району» та «Про звільнення завідувача  Об’єднаного трудового архіву сіл, селища Любешівського району Кондаревич О. Г.».

В основному були підтримані всі проекти рішень.

2018-03-15
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх