Вітання з Днем землевпорядника

Шановні землевпорядники Любешівщини!

11 грудня 1999 року підписано Указ Президента України № 1556/99, яким встановлено святкування Дня землевпорядника України щороку в другу суботу березня.

Самобутність українського народу, його історична й ментальна індивідуальність особливо споріднена й нерозривно пов´язана з основним національним багатством землею. Все, що стосувалося цієї вічної цінності, що якимось чином торкалося земельних відносин, завжди перебувало в епіцентрі суспільної уваги. Виняткове значення земельне питання має і в нашому сьогоденні. Тому цілком зрозуміло, що в Україні просто зобов’язане бути дане професійне свято. Зараз в Україні проводиться земельна реформа, і саме землевпорядники є її безпосередніми виконавцями. Від їх професіоналізму залежить, наскільки по-господарськи використовується земля, в якому стані вона буде передана нащадкам.

Щиро вітаю всіх, хто обрав своєю професією працю на рідній землі, хто турбується про її сьогодення і майбутнє з професійним святом. У ваших лавах – не просто компетентні фахівці, а мужні, сильні люди, віддані справі, яку обрали за покликом серця. Ваша наполеглива щоденна праця сприяє зміцненню землевпорядної служби, служить запорукою її успішного розвитку. Прийміть сердечні побажання міцного здоров’я, особистого щастя, добробуту й злагоди у сім’ях, натхненної, плідної праці та нових успіхів у обраній справі!

Голова районної ради                  П.Нагорний

2018-03-07
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх